GSStore Ürünleri - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: GS Store Ürünleri

Sevgili Arkadaşlarım,

Son zamanlarda siparişlerinizin kargolamalarını gecikmeli olarak gerçekleştirebiliyoruz. Sorun çok yoğun sipariş almamızdan ve bunu günü gününe yetiştirememizden kaynaklanıyor. Çünkü günlük yüzlerce sipariş alırken binlerce sipariş almaya başladık. Buna hemen tepki veremedik ve bir birikim oldu. Aslında Ekim ayında ortalama 25 gün olan sevk süremizi, Mayıs ayında 2.4 güne düşürmüştük. Şu an 6 gün civarında ve bunu aşağı çekebilmek için büyük bir çaba içindeyiz. Nitekim bugün itibariyle 6 Haziran ve daha öncesi tarihli siparişleriniz (ödeme sorunu gibi özel sorunu olanlar dışında) kargolanmış durumda.

Hata ve yanlış oranımız şu an % 1.5 civarında. Bu çok kötü bir oran değil ama son 6 hafta içinde onbinlerce sipariş gönderildi. Her 10.000 siparişte 150 kadar sorun olması elbette ciddi bir konu ve bunu daha da aşağı çekmeye uğraşıyoruz.

Taraftarlarımızın şikayetçi oldukları konuları, eleştiri ve önerileri bu ve diğer forumlarda, twitter'da bizzat takip ediyorum. Vaktim olduğunda birebir yanıt vermeye gayret ediyorum ama bazen de bu şekilde genel bilgilendirme ile yetinmek zorunda kalıyorum.

Sipariş veren taraftarlarımızı bekletmiş olduğumuz için şahsım ve ekibim adına çok özür dilerim. En kısa zamanda günü yakalayarak tekrar sizleri alıştırdığımız 1-2 gün içinde kargonuzun sevk edileceği noktaya gelebilme çabası içindeyiz.

Durumu anlayışla karşılayıp, kusurumuza bakmamanızı, verdiğiniz müthiş desteğe devam etmenizi sizlerden rica ediyorum.

Sevgiler,

N. Kantarelli

merhabalar nurettin bey. teşrif edip onurlandırıgını için şahsım adıma müteşkkir oldugumu bildirmek isterim .eminimki diger arkadaşlarımda aynı duyguları paylaşıyordur. ürün kalitemiz ve çeşitliligimiz günden güne hem kalitesini arttırıyor hem de hitap ettigi kesimi . ama daha yeterli olmadıgımızı sizde biliyorsunuzdur . umarım çeşitlilik ve kaliteyi arttırır , nabza göre şerbet vermeye devam eder ve storeları sömürmemize vesile olmasınızı dilerim .

Saygılar ,

Y.Emre

Vallaha 31. Mayis siparisi verdim.. 10 gunde burdaydi muazzam!!! HOLLANDADA YASİYORUM YANİ.. Ankaragsstore.com dan yapmistim ben

Şampiyonluk yarınlara kaldı gördünmü baroni lalaylay ürününü aldım cok güzel tsörtler var ama biraz pahalı insan girdimi hepsinden almak istiyor ama bütce meselesi işte

GSStore 2012 Sonbahar Koleksiyonu Tanıtılıyor

GSStore 2012 Sonbahar Koleksiyonu Tanıtım Toplantısı, Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena’da yapılıyor.

Türkiye'nin dört bir yanından ve yurt dışından katılan bayii ve mağaza temsilcilerine GSStore 2012 Sonbahar Koleksiyonu'nun tanıtıldığı toplantı, Galatasaray Mağazacılık ve Perakendecilik A. Ş. Genel Müdürü Nurettin Kantarelli'nin konuşmasının ardından GSStore Tasarım Ekibi tarafından günün moda trendlerine uygun olarak hazırlanan 2012 Sonbahar Koleksiyonu Sunumu ile devam ediyor.

GSStore 2012 Sonbahar Koleksiyonu; “Mücadele” ana temasından hareketle Galata, Ali Sami Yen, Made In Hell, Peşindeyiz ve Aslan Parçası olmak üzere 5 farklı temadan oluşuyor. Galatasaray Spor Kulübü’nün kuruluş mücadelesinden başlayarak tüm spor branşlarında verdiği mücadeleyi ve kazandığı sayısız başarıyı, modern tasarımlarla taraftarlarımıza sunacak olan koleksiyon, 170 parçadan meydana geliyor. Koleksiyonu diğerlerinden farklı kılan en temel unsur ise GSStore’un bir ilke imza atarak bugüne kadar kazanılan pek çok başarıda emeği geçen efsanevi sporcuların anısına bir retro serisini içeriyor olması. Koleksiyona farklı bir anlam katan ve taraftarlarımızdan yoğun ilgi göreceğine inanılan Retro Serisi, efsanevi sporcuların kendi dönemlerinde giydikleri ürünlerden hareketle tasarlanmış parçalardan oluşuyor.

GSStore 2012 Sonbahar Koleksiyonu Tanıtım Toplantısı, 22 – 23 Haziran 2012 tarihlerinde de ürün sunumları ve sipariş alma işlemleriyle devam edecek.

GSStore 2012 Sonbahar Koleksiyonu Tanıtılıyor - 21.06.2012 12:23 (GS MAĞAZACILIK) / Galatasaray.org

Güzel ürünler çıkacak gibi gözüküyor.

Merhaba renkdaşlar,

Internet üzeri gördüğüm bu eşofmanı TT Arena GS Storedan almak istiyorum, fakat bu satışta olup olmadığını ögrenmek istiyorum.

Bu eşofmanı internet üzeri satın almamak neden ise genelde eşofmanlar için alt - üst bedel sorunu çıkıyor.

cityshop-nike-11-48-281957-477933-740-1342682333.jpg

swp7.jpg
9gy7.jpg

Bu iki ürüne göz diktim. İnşallah bundan sonraki hedeflerim bunlar. Gerçekten çok güzel.

9gy7.jpg

75TL'ye Nike mağazalarında satışta geçen gün baktım, kırmızı tonu hoşuma gitmedi benim.

Bu nike çözmekte güçlük çekiyorum

Adidasta ve çoğu markada nerdeyse L giyecekken nike da M beden olmuyor

119 milyonluk formalarda M bedenden dolu varken S bulunamıyor

Üst Alt