GSStore Ürünleri - Sayfa 113 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ben GS Store'den 1800 liralık 6 taksit halinde alışveriş yapmıştım. Ücretin karttan çekildiği dönem içi işlemlerinde görünüyordu. Çıkan ekstrede ve bu ayın dönem içi işlemlerinde bu alışverişim görünmüyor. Yaptığım alışverişin ücretini GS Store'nin alıp almadığını nasıl öğrenebilirim? Müşteri hizmetleri yapılan alışverişlerin ücreti anında alınır dedi. Bankayla görüşmedim. İade olsa görürdüm.

Ben GS Store'den 1800 liralık 6 taksit halinde alışveriş yapmıştım. Ücretin karttan çekildiği dönem içi işlemlerinde görünüyordu. Çıkan ekstrede ve bu ayın dönem içi işlemlerinde bu alışverişim görünmüyor. Yaptığım alışverişin ücretini GS Store'nin alıp almadığını nasıl öğrenebilirim? Müşteri hizmetleri yapılan alışverişlerin ücreti anında alınır dedi. Bankayla görüşmedim. İade olsa görürdüm.
Sipariş takibi vs. de ne görünüyor ?

3 gün falan provizyonda kalıp eğer iade yaşanırsa komple siliniyor ama 3 günden sonrasında ücret iadesi olsa bile ikisi ayrı bir satır olarak görünüyor. Başarılı siparişte komple gitmesi saçma olmuş.

seninle 1 dk tişörtüne baktım o kaliteye o para çok para. tamam takıma katkı verelim ama dibine kadar da kazık sokmayın paranın karşılığını görmek de hakkımız

match day t-shirt adı altında satılan ürünlerin kumaşı nasıl? günlük giyilecek gibi pamuklu kumaş mı yoksa forma gibi sentetik kumaş mı? fiyatı da pahalı gerçi ama bir tane gsstore ürünü almak istiyorum, diğer ucuz tişörtlerin tasarımı falan da genelde rezalet...

İcardi'li ürünler niye daha fazla üretilmiyor. Maçta giydiği formalar açık artırma yoluyla satılabilir vs. Çocuk ürünleri bile çıkartılmadı. Yap İcardi'li bisküvi vs. Elimizdekinin kıymetini bilmiyoruz.

Şuna hastayım, tam maç günü giymelik tişhördd.
xs - 5 xl arası bedenler gelmiş, yeni stok girmişler galiba.

c0a2a23c-f53c-47df-87ba-c1f42534f9f7_size810x1080.jpg

Üst Alt