GSTV Digiturk 75. Kanalda - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSTV Digiturk 75. Kanalda

Cevap: GSTV Digiturk 75. Kanalda

GSTV Digitürk'e geçtiği için,artık Digiturk ve LigTV'nin elinin altında olan herşeyden GSTV yararlanabiliyor.Digiturk kullanıcıları dikkat ettiye "Test Yayını" ibaresi artık tamemen kalktı.Digiturk GSTV'nin tüm stüdyolarını yeniledi,üstüne önceden DSmart'ta Doğan Grubu'nun elinde olan yayın politikası şimdi tamamen Galatasaray Yönetimi'nin elinde.

GSTV'yi ayda 9,90 ödeyeceğiniz standart pakette de izleyebiliyorsunuz,Digiturk'e geçmenin yüksek bir maliyeti de yok...

Arkadaşlar kanalımız çok güzel olacak.Eski maçlarımızın yayınına başladık bile.

Yeni programlar eklendi mi?Yoksa yine aynı programlar mı?

Yeni programlar eklendi...

Üstüne bildiğiniz gibi Digitürk 2000'den beri yayıncı kuruluş.Bu sayede GSTV'de Galatasaray'ın 2000'den beri oynadığı Digiturk'de yayınlanan tüm karşılaşmaları yayınlanacak.

Üstüne,amatör branşların müsabakalarıda artık naklen GSTV'de.Bayan Voleybol,sutopu,kürek,yüzme vs..

Benim icin'de süper oldu bu is. GSTV'i doya doya izliyorum simdi, dün aksam Kalli ile Osman Tanburaci, Baahri Havadir ve 2 adam, Galatasaray hakkinda konustular, umarim duymussunuzdur.

Feldkamp'da bir acayip ha..

Digiturk'e geçtikten sonra D-Smart'ta gösterilmiyor kanal.Bu nasıl bir saçmalıktır , şimdi Gstv izlemek için illa Digiturk mü almak lazım ....

yayın kalitesi nasıl ? Değişme var mı sizce renktaşlar? Bende artık izleyemeyenlerdenim.

Bende izleyemiyorum artık.Ama sabah netten buldum GSTV'yi hala aynı programlar yapılıyor.Yanlız sabah 5-3 yendiğimiz maçı veriyordu.Yani artık Lig maçlarınında tamamını veriyor.

Bu gün gelmiş gördüm ama hiç bir değişiklik yok yayında bir revizyona uğramalı artık şu kanal çok amatör maalesef

ilk başta şöle bir kaç bilgi veriyim hep aynı programlar diyorsunuz çünkü ağustosa kadar yayın hayatımız aynı ağustosta yeni yayın dönemine giriyoruz . ikincisi artık kanalın bütün reklam gelirleri bizim ayrıc a lig tv den bütün lig özetleri 9yıllık ve maçların tamamının görüntüleride gs tv de olacak ilk olarak program isimlerinin yazıldığı yer ve maçlarda kullanılacak skor tabelası göze çarpan ilk değişiklik daha da değişiklikler olacaktır ama yayın kalitesini ve ali samiyende maç öncesi çift kamerayla stat içi dışı yapılan roportajlar süperdi ..

Üst Alt