GSTV Digiturk 75. Kanalda - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSTV Digiturk 75. Kanalda

Cevap: GSTV Digiturk 75. Kanalda

Carsamba günü bildigimiz gibi, FC Kleve-Galatasaray maci var. D-Smart'ta gosterecek diyorlar, bunu bende biliyorum. Ama sorum su; FC Kleve-Galatasaray macin tekrarini GSTV'de gosterirler mi? Bilen varmi?

Umarim gösterirler, yoksa cok kizarim GSTV'e.

GSTV de verecektir o macı avrupa macı degil ki UEFA macı olsa tamam D-Smart Gosterebilir ama bu Hazırlık macı.. GSTV gosterir diye tahmin ediyorum..

Kimse izlemesin diye, GSTV'nin Digitürk'e verilmesi iyi olmuş. Kim düşündüyse müthiş düşünmüş, kesinlikle kendisini tebrik etmek lazım!..:D

Kimse izlemesin diye, GSTV'nin Digitürk'e verilmesi iyi olmuş. Kim düşündüyse müthiş düşünmüş, kesinlikle kendisini tebrik etmek lazım!..:D

Abim kimse izlemesin diye adam gibi bir iş yapalım diye oraya geçtiler 1.5 yıl sonra özgürlüğümüze daha tecrübeli olarak döneceğiz. Eğer www.galatasaray.org tanda medya köşesinden takip ediyorsan eski ile yeni arasındaki farkı görebilirsin.

arkadaşlar.bende digiturk var.lig tvde var.yani digiturk le beraber vestelin kendi uydusu var.gs tv nin yeni frekansımı var acaba.tarattırcazmı

arkadaşlar üzgünüm ama d smarta 2016yılına kadarki hazırlık maçlarımızı sattık gs tv veremez

Abim kimse izlemesin diye adam gibi bir iş yapalım diye oraya geçtiler 1.5 yıl sonra özgürlüğümüze daha tecrübeli olarak döneceğiz. Eğer www.galatasaray.org tanda medya köşesinden takip ediyorsan eski ile yeni arasındaki farkı görebilirsin.

Mutlaka bende kalitede fark olacağını düşünüyorum fakat, GSTV 'yi izleyemeyincede sinirleniyorum ne yapayım..

Mutlaka bende kalitede fark olacağını düşünüyorum fakat, GSTV 'yi izleyemeyincede sinirleniyorum ne yapayım..

renktas eskiden bende o seyi yasadım GSTV yi izleyememek. Eskiden evde tek Digiturk olunca uydu+kablolu tv + dsmart olmayınca GSTV seyredemiyordum ve sinirleniyordum ama simdi Seyredebiliyorum..

Arkadaşlar, kısa bir klip hazırlandı GSTV'de...

Takımın Hollanda kampından kısa görüntüler yer alıyor. Arka fonda da güzel bir gitar müziği var. Acaba ismini bilen var mı ? Burada paylaşırsa çok memnun olurum.

Saygılarımla.

yavuz olayla ilgili biri olarak bildiğim şeyleri anlatıyım

*digiturk bize sadece paket satabilmek için teklif yaptı onun için sadece digideyiz

*ikincisi kanalın yönetimini bize bıraktılar buna programlardan tutun spiker kameraman seçimleri maaşları program türleri dahil herşeyi en önemliside reklamların tamamını bize bırakmaları oldu

*diginin bize verdiği ise canlı yayın araçları bir sürü teknik malzeme stüdyolar vb teknik şeyler ve bunlar çok ama çok kaliteli

*anlaşmamaız 1buçuk yıılık bundan sonra eğer kendi ayaklarımızın üzerinde durursa bütün platformlara geçip öle devam edeceğiz yola

*son olarakta kanalda logo vb bir çok değişiklik olacak ağustosu bekleyin

Üst Alt