GSTV Şifresiz Olacak - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSTV Şifresiz Olacak

Cevap: GSTV Şifresiz Olacak

Çok güzel haber.Antremanları röpörtajları, doğru-düzgün izleyemiyoruz.Fener yalakası NTV Spor basın toplantılarını bazen vermiyor, bazen de yarısını gösteriyor.Kurtulacağız inşallah çakma fb tvden.

Eskiden ne zaman canim sikilsa izlerdim GS TV'yi. Paraci zihniyet bizi mahrum birakti bundan. GS gibi dünyada milyonlarca taraftari olan bir kulübün TV'si sifresiz olmali. Dünya kulübü olmak bunu gerektirir.

sifresiz olucagina biraz yayin akisinda degisiklik yapilsa cok iyi olur duzgun genel yayin yonetmeni ilede cozulur bu is ayrica goz zevkine uymayan bircok studyo var modern degil oncelikle haftada 4 kez ayni program verilmemeli bence

Aylardır beklediğim haber resmen. Abi evimdeki bütün TV'lerden sildim f5tv yi ama bayan basket finali yüzünden yüklemek zorunda kalmıştım. Sonunda düşündüler şunu ya! MErhum Sn. Özhan Canaydın döneminden beri Kablo TV'ye alınacak ama alınamadı gitti. :D

demin bir arkadaş yıllık 15 bin lira getirisi varmış bu şifrelemeni dedi gerçekten doğruysa ! tek kelimeyle fiyasko... ve komik ! (burada diye hatırladım ama burada değil scout taydı düzelteyim dedim )

Garip. Geçenlerde Ünal Aysal seçilirse kesin GSTV'nin şifresini kaldırır demiştim. Neye dayanarak söylediğimi hatırlamıyorum. İçime doğmuştu :)

Sacmalık zaten. basketbol macını f5tv'den izleten bir yönetimden ne beklenirdi.

onu geçtim parası olmayan alamazda. D smartı var adamın mesela digitürk yok oda alamıyo degilmi?

Mazbatanın alındığı gün bu icraatın gerçekleşmesi lazım.

Çok basit bir şeydir,fakat çok önemlidir böyle şeyler.Taraftarın gözüne girilir ilk günden.

Şifreli yapmak ne kadar gerzekçe bir karardır ya, millet daha fazla izlenmek için uğraşır bizim geçmiş yönetimimiz sağolsun ne kadar az izleniriz diye uğraşıyordu..

"Sifresiz" derken, sadece DT üyelerine sifresiz olmasın sakın? :confused: 5 YTL'lik ücreti kaldırıp sadece DT cihazı olanlara beleş olmasını diyorum.

Eger yukarda dendigi gibi Türksat yayını olacaksa, Digitürkten tamamen bagımsız olmalı.

Üst Alt