GSTV Şifresiz Olacak - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSTV Şifresiz Olacak

Cevap: GSTV Şifresiz Olacak

GSTV'nin uyduda, normal antende vs. şifresiz yayına geçmesini bekliyoruz.. Yönetim bu konuda biraz acele etsin lütfen.

Bu konu gündemden düşmemeli, hep gündemde olmalı. Yönetim gstv'nin şifresiz, uydudan ve normal antenle yayını için acele etmelidir.

lütfen.

burada önemli olan gs tv nin şifresiz olduktan sonra digitürkte kalıp kalmayacağı karasal yayına geçmeli ve her platformdan izlenebilir duruma gelmeli sadece şifresiz olması yetmez bu konuda bilgisi olan varsa öğrenmek isterim

en kısa zamanda açılmasını bekliyoruz yetti artık senelerdir gs tv izleyemiyoruz heleki bu sezon mutlaka açılması gerekli yeni transferler ve fatih terimin havasını canlı izlemek istiyoruz..

Haziran ayına da girdik, bakalım başka kaç tane aya daha gireceğiz gstv'nin şifresiz halini bekleye bekleye?

Çok bekletmeyin.

arkadaşlar diji var bizde fener tv var nontv var ama gstv yok neden ki :(

Olmasi lazim. Cunku GSTV sadece digiturkten yayin yapmaktadir. Digiturkte nasil oldugunu bilmiyorum, ama varsa otomatik ayarlama yapmanizi tavsiye ederim. Ya da Necati abinin dedigi gibi Turksata bakiyor senin canak. Canagin Eutelsat w3 7,0 dereceye ayarli olmasi lazim..

Üst Alt