GSYİAD Eski Başkanı Metin Öztürk, Galatasaray Başkanlık Adaylığını Resmen Açıkladı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSYİAD Eski Başkanı Metin Öztürk, Galatasaray Başkanlık Adaylığını Resmen Açıkladı

1602773627566.png

Galatasaray'ı daha da yüksek mertebelere taşımak için yola çıktığını belirten Galatasaray Yönetici ve İş İnsanları Derneği eski Başkanı Metin Öztürk, seçim için hazır olduğunu söyledi.

Galatasaray'da 2021 Mayıs Olağan Seçimli Genel Kurulu'nda başkanlığa aday olacağını çok önceden belirten GSYİAD eski başkanı Metin Öztürk, 'Daha Güçlü Galatasaray' sloganıyla yola çıktı.

Asistanaliz Genel Yayın Yönetmeni Arda Ün'ün özel haberine göre, Başkan Mustafa Cengiz'in sağlık sorunlarından bir yıl önce çalışmalarına başlayan Metin Öztürk, mayıs veya daha öncesinde olabilecek seçime şimdiden hazır. Aylardır profesyonel ekibiyle toplantılar düzenleyen ve bu toplantılarda projelerini tek tek açıklayan Öztürk'ün kulüpteki sorunları çözmek için yoğun mesai harcadığı ifade edildi.

"KULÜBE NEFES ALDIRACAĞIZ"

Kulübün mali yapısı da göz önünde bulundurulduğunda en önemli gelir kaynağı sponsorluk anlaşmaları. Metin Öztürk'ün sponsor konusunda kulübe kesin çözümler getireceği öğrenilirken, birçok sponsorla şimdiden masaya oturduğu ve görüşmeleri tamamladığı belirtildi.

METİN ÖZTÜRK İLE METİN OKTAY RUHUNA DÖNÜŞ

Adını Galatasaray'ın unutulmaz efsanesi Metin Oktay'dan alan 'Metin' Öztürk'ün camia içinde beklenen huzur ortamını da yeniden oluşturarak birlik ve beraberliği sağlaması bekleniyor. Kutuplaşmaya son vermek isteyen Öztürk'ün barış ortamını hazırladığı kulislerde konuşulmaya başlandı.

"GALATASARAY SEVGİSİ BABADAN MİRAS"

Metin Öztürk'ün rahmetli babası Süleyman Öztürk'ün 30 yıl Galatasaray Adası'nın müdürlüğünü yapmış olması da sarı kırmızıya adanmış bir hayattan geldiğini gözler önüne seriyor.

GENÇ VE DİNAMİK EKİP

Öztürk'ün seçim ateşi henüz başlamadan evvel projelerini ekibiyle beraber masaya yatırıp disiplinli bir şekilde uzun süredir çalıştığı, genç isimlerden oluşan özel bir araştırma ekibi kurduğu ve dakika dakika Galatasaray'la ilgili her konuyu takip ettiği öğrenildi.

Kaynak: DHA

2018 haberi

Dursun Özbek'in listesinde şu isimler yer alıyor:

Yönetim Kurulu Listesi

Dursun Özbek
Metin Öztürk
Taner Aşkın
İbrahim Ziyal
Osman Kocaman
Niyazi Yelkencioğlu
Nasuhi Sezgin
Rıza Tevfik Morova
Levent Yaz
Ercüment Erdem
Dikran Gülmezgil

hmmm

Ozan Korkut da Turgay Kıran’ın listesinden girmişti galiba, böyle armudun sapı üzümün çöpü dersek kimseyi beğenmicez. Çok isteyip gelenlerin de durumu ortada. Ummadık taş baş yarar diyelim

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Umarim soylediginiz gibi olur.

Ben kendisini tanimiyorum. Sadece gecmis demeclerine bakma gereksinimi duydum bugun cikan bu haber sonrasinda.

Benim icin asagidaki sozleri kendisi hakkinda fikir sahibi olmam konusunda yeterli oldu maalesef.

Tüzük, ‘Galatasaray Lisesi mezunu otomatikman üye olur’ diyor. Ben Malatyalıyım, Giresunlular derneğine üye olabilir miyim? Burayı da liseliler kurmuş. Kurduktan sonra da dışarıdan üye almaya başlamışlar. Alırken de ‘Bizim bir ayrıcalığımız var ve Galatasaray Lisesi’ni bitiren otomatik üye olur’ demişler. Ama sen bu adamı almıyorsun.

Umarim soylediginiz gibi olur.

Ben kendisini tanimiyorum. Sadece gecmis demeclerine bakma gereksinimi duydum bugun cikan bu haber sonrasinda.

Benim icin asagidaki sozleri kendisi hakkinda fikir sahibi olmam konusunda yeterli oldu maalesef.

Yanlış anlaşılmasın ben de tanımıyorum adayları, sadece girdikleri listeler üzerinden yorum yapılması bence doğru olmaz. Mustafa Cengiz’i gördükten sonra ne kimseyi övüyorum ne yeriyorum.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bir tane transfer yapılmadı diye mustafa cengiz kötü yönetiyor zannedenler gittiği vakit onu arayacaklar.

Bu herif dursunun listesindeyse soymaya gelecek tıpkı dursun gibi ha iki transfer yapar çoluk çocuğu susturur mu susturur yeni ffp lere hazır olalım gelecek yıllarda

Üst Alt