GSYİAD Eski Başkanı Metin Öztürk, Galatasaray Başkanlık Adaylığını Resmen Açıkladı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSYİAD Eski Başkanı Metin Öztürk, Galatasaray Başkanlık Adaylığını Resmen Açıkladı

Başkan kadar listeside önemli artık güçlü yöneticileri olan bir yönetim gerekiyor yoksa bugün ki gibi koca kulüp üç kişi ile yönetiliyor

Yagmur dan kacarken doluya yakalanmayalim. Taraftar o kivama gelmis ki, her aday olana umut bagliyor. Hence en dogrusu bilindik yoldan sasmamak ve yeni bir listeyle M.Cengiz!

Istikrar

Her zaman söylüyorum.
Şu zor zamanda birlik beraberlik vakti.
Öyle yalandan, sözde kalmış birlik beraberlik laflarını bırakacaklar.
bu klübe başkan ve yönetici olacak kişiler ekonomik olarak güçlü olacak.Aksi taktirde hiçbir halt olmaz.

bu yüzden bir defalığına herkesin hem fikir olduğu güçlü bir listeyle başkan ve yönetim kurulu seçilmeli.

ismi geçenlerden bir tek ali sabancının etrafında güçlü bir yönetim oluşturulabilir.Bu yönetimin ekonomik olarak güçlü olmasının dışında en önemlisi Galatasaraya bağlılığı en az bir taraftar kadar olmalıdır.Bu olmazsa bununda hiçbir anlamı olmaz.Malesef bu bağlılık konusunda en büyük örnek şikcilerin başkanı KOÇ..Tek kıskandığım noktaları bu.Başkan ve yöneticilerin klübe bağlılığı.

"KULÜBE NEFES ALDIRACAĞIZ"

bunu diyen adamın bir dönem başkanlığını yaptığı derneğin vizyonu kulübe ikinci el minibüs hediye etmek gerisini siz düşünün.
Galatasaray her iki senede bir sponsor ararken hatta ve hatta bu dernek ile mevcut başkan işbirliği anlaşması imzalamisken ben içlerinden toplanip hadi lan kulübe katkımız olsun en azindan projr geliştirip sunalim diyen bir olusum göremedim.

Vallahi alayı uzak olsun.

Sigorta şirketlerinden diğer şubelerimize sponsorluk sağlamış bu arkadaş daha önceden.

Sponsorluk bulma konusunda iyidir belki ama diğer becerilerini görmeden bilemeyiz.

Üst Alt