# Gueïda Fofana | Yeni bir siyahi önlibero efsanesi geliyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gueïda Fofana | Yeni bir siyahi önlibero efsanesi geliyor

Cevap: # Gueïda Fofana | Yeni bir zenci önlibero efsanesi geliyor

Top tekniği gerçekten çok iyi sen şimdiden Floryaya git geç kalmadan . Çok çok iyi paralara satılabilecek bir yeteneğe benziyor....

Ben videosunu izledim bu adamın. Mükemmele yakın duruyor. Bence hemen alınmalı. Bilinmiyor mu bu futbolcu acaba. Yani biliniyor da alınmıyor mu?

Nerde biz de o vizyon..yine çakma yıldızları dolduracaklar gibime geliyo ama..

Yalnız bildiğim kadarıyla bu adam bu başlığı görürse (zenci) biz istesek bile gelmek istemeyebilir;)

Mete hocam, ayıptır sorması bu oyuncuyu kaç defa seyrettin ?

Bu sene islerimden dolayı eskisi kadar mac izleyemiyorum. Le Mans, Clermont, Sedan, Angers ve 3-4 macta daha seyrettim bu sezon. Le Havre-Angers macında Saivet adında Lyon'dan kiralık gitme bir oyuncu vardı. Ileride bir Malouda olabilir.

Fransa 2. ligi diyip gecmeyin. Bu ligden bir sezonluk calısma ile cok rahat Türkiye'de sampiyon olabilecek bir takım kurulur.

Mete şu " zenci " iticiliğini başlıktan al be kardeşim

Not : Siyahi demek daha makbul

Siyahilere Zenci demek o amerikan filmlerinde daha çok duyduğumuz aşşağılayıcı sıfat olan nigger anlamına gelmiyo.. Zenci arapçadan çevrilmiş bir kelime ve asıl anlamıda siyahi demek zaten..

Cevap: # Gueïda Fofana | Yeni bir siyahi önlibero efsanesi geliyor

Şu adamı denesek ne kaybedebiliriz ki ? İzleyince zaten potansiyelli bir oyuncu olduğu belli.

Yeni izledim videoyu.Yahu epey sağlam bir oyuncuya benziyor hakkaten.Fizik,hız,oyun zekası her şey var adamda.

Geçtiğimiz sene idi sanırım, Fransa U-19 maçında ( Yanlış hatırlamıyorsam.. ) kendisini izlemiştim. O zamanda Eurosport'taki spiker, kendisini Manchester United, Liverpool ve Aston Villa'nın ciddi bir şekilde turnuvada izlediğini söylemişti. Hatta sırf bu çocuk için izlediğim maça geldiklerini söylemişti. Bu çocuk gibi bir de G. Kondogbia adında bir orta saha var. O da çok adından söz ettirecektir. Chelsea'nin takibinde olduğunu duymuştum..

Dün Figo All Stars takımında Patrick Vieira'yı bir çoğunuz izlemiştir. Fofana ile saha icindeki hareketleri ve refleksleri ne kadarda biribirine benziyor. Bu uzun bacaklı oyuncular tabir-i caizse orta saha örümcekleri gibi imkansız toplara bile ayak uzatabilme kabiliyetine sahipler. Her takıma lazım böyleleri, her takıma.

Aston Villa ve Newcastle United Fofanayı almak icin savas halindeler. Newcastle cok akıllı hamleler yapıyor. Gecen sezon 3 milyon euroya Chieck Tiote almıslardı. Bu sezonda Fofanayı alırlarsa rakiplerin salyasını akıtacak bir orta saha kurmus olurlar. Malesef imrenmemek elde degil.

Aston Villa ve Newcastle United Fofanayı almak icin savas halindeler. Newcastle cok akıllı hamleler yapıyor. Gecen sezon 3 milyon euroya Chieck Tiote almıslardı. Bu sezonda Fofanayı alırlarsa rakiplerin salyasını akıtacak bir orta saha kurmus olurlar. Malesef imrenmemek elde degil.

konuşulan ücret ne peki?

Üst Alt