# Gueïda Fofana | Yeni bir siyahi önlibero efsanesi geliyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Gueïda Fofana | Yeni bir siyahi önlibero efsanesi geliyor

Cevap: # Gueïda Fofana | Yeni bir siyahi önlibero efsanesi geliyor

bu adam 2 sene önceden uefamı fifa mı tam hatırlamıyorum gelecek vaad eden 50 oyuncu arasında gösteriliyordu. türkiyeye yabancı kontenjanı yüzünden böyle adamları alamıyoruz. direk oynicak adam lazım bize die düşünüyor klüplerimiz. yani daha doğrusu düşünüyorlardı artı kuralları için böyle oyuncular alınabilirdi ama hiç umursamadıkları için hiç kimse böyle bi meziyet ortaya koymadı

konuşulan ücret ne peki?

Devre arasında Le Havre ve Aston Villa arasında 800 bin Euro yada Pounluk bir ön sözlesme yapılmıstı. Fakat o dönem Fofananın sakatlık sorunundan dolayı Aston Villa vazgecmisti. Simdi ki rakamı bilmiyorum. Keske 2-2.5 verip biz alsak. Kesinlikle pisman olmayız.

bu adam 2 sene önceden uefamı fifa mı tam hatırlamıyorum gelecek vaad eden 50 oyuncu arasında gösteriliyordu. türkiyeye yabancı kontenjanı yüzünden böyle adamları alamıyoruz. direk oynicak adam lazım bize die düşünüyor klüplerimiz. yani daha doğrusu düşünüyorlardı artı kuralları için böyle oyuncular alınabilirdi ama hiç umursamadıkları için hiç kimse böyle bi meziyet ortaya koymadı

Yabancı kontenjanı isin bahanesi. O sınır Zapataya, Elanoya, Inamotoya, Bouzide, ne biliyim Barussoya falan harcanana kadar Fofana gibi genc yeteneklerede harcanır pekala. Kayserispor suan bunu en iyi yapan kulüp, birazda Gaziantepspor. Onlarda genellikle yerli genclere yöneliyolar. Gecmiste bir Genclerbirligi örnegi var bunu iyi yapan.

Uzun zamandır 90 dk izlemek istediğim tanıdmadığım bir oyuncu önerisi. Kutlamak lazım

Bizim böyle oyuncuları bulup ucuzken alıp oynatıp iyi fiyatlara satmamız lazım artık kulübümüz Türkiye takımları hepsi bunu başarmalılar avrupa piyasasına çıkmak için...

Anladım. Yoksa bana ne yararı var Reale, PSG'ye giderse. Diger yandan Mourinho Fofana'yı gercekten istiyorsa Lass'ın yerine düsünüyordur %99.

Kartal Spor da bir Fofana almış.

Boubacar Fofana 89 doğumlu o da önlibero.

Bunlar da Diarralar gibi kabilece önlibero olmayı seçmiş galiba :D

Fofana'yı benimde takibimde olan bir oyuncu ama sakatlık kısmını ve Aston Villa'ya transferini kaçırmışım... Ne kadar süre sakat kaldı? Devre arasında mıydı? çünkü geçen yıl sakatlıktan dolayı maç kaçırmadı diye biliyorum sezon başlarında 2 maç hariç bütün maçlarda vardı 36 lig maçının 34'ünde forma giydi :confused:

Villa'nın saglık kontrollerinden gecememisti nedense. Fofana'yi gectigimiz sezon 15 maca yakın izledim. Oldukca diri ve iyiydi. Birden aklıma Arda ve Servet'in sakat sakat oynadıgı dönemler geliyor ve acaba benzer bir durum mu vardı diyorum.

Villa'nın saglık kontrollerinden gecememisti nedense. Fofana'yi gectigimiz sezon 15 maca yakın izledim. Oldukca diri ve iyiydi. Birden aklıma Arda ve Servet'in sakat sakat oynadıgı dönemler geliyor ve acaba benzer bir durum mu vardı diyorum.

Ama transferini etkileceyecek kadar sakatlığı varsa muhtemelen oynamaması lazım ama dediğinde olabilir tabi.. İyi transfer olur ama neden vazgeçtiğini araştırmak da lazım

25qg75e.png

Üst Alt