Guido Albers: ''Sneijder İle Çin'den 5-6 Takım İlgileniyor'' - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Guido Albers: ''Sneijder İle Çin'den 5-6 Takım İlgileniyor''

Alamazsın hadi buldun diyelim zor ama bu yönetim almaz melonun yeri nasıl dolmadıysa sneijderinde dolmaz hatta sneijderin yerine bilal yeter diye oyuncu bile almazlar.

Üstte yazdım, ben de yönetimin doğru düzgün adam alamayacağını düşünerek Sneijder gitsin diyorum. Sneijder kalırsa etrafına iyi adamlar almak lazım, bu parasızlıkta ve bu yönetim ile çok zor bir iş. O adamları almazsak sadece Sneijder ile şampiyonluk yarışına tutunabilmek mümkün değil, piyasası varken en azından kulübün maddi açıdan eli rahatlasın biraz.

Standart oyuncularla kurulacak bir 4-4-2 ile, Sneijderli ama kötü hücumculardan kurulu bir 4-2-3-1'den daha verimli olacağımız kanaatindeyim.

Uçan kuşa, martıya 40 m € veren Çin takımları Sneijder'e 20 m € veriyorlarsa gitmesin. Çin piyasasına göre değeri en az 30 m €.

sneijder satılamaz satılması teklif dahi edilemez. illa satacaksanız selçuk podolski var orda 2 si için de iyi para verirler

Üstte yazdım, ben de yönetimin doğru düzgün adam alamayacağını düşünerek Sneijder gitsin diyorum. Sneijder kalırsa etrafına iyi adamlar almak lazım, bu parasızlıkta ve bu yönetim ile çok zor bir iş. O adamları almazsak sadece Sneijder ile şampiyonluk yarışına tutunabilmek mümkün değil, piyasası varken en azından kulübün maddi açıdan eli rahatlasın biraz.

Standart oyuncularla kurulacak bir 4-4-2 ile, Sneijderli ama kötü hücumculardan kurulu bir 4-2-3-1'den daha verimli olacağımız kanaatindeyim.

1 milyar dolar borç var 20 milyona sneijderi satınca nasıl maddi olarak rahatlıyacak liseliler çalıp çırpmayı bırakmadığı sürece o borç düşmez artmaya devam eder boşuna hayal kurmayın sneijder gider bizde 8.liğe oynarız.

Selçuk kalsın Sneijder gitsin diyenler benim nezdimde net şikebahçelidir. Bu konuyu tartışmam bile :)

Her oyuncunun bir bedeli vardır doğrudur. Muslera'nın da Sneijder'in de bir bedeli vardır elbet lakin gittikleri anda Melo gittiğinde ne gibi sıkıntılar yaşadıysak aynılarını hem de daha beter biçimde yaşarız ve hiçbirinin boşluğunu dolduramayız. Mevcut takımın biraz izlenebilir bir hali varsa eğer o da bu iki oyuncu sayesindedir.

Ha yönetim desin ki; Biz para eden bütün oyuncularımızı borç yükümüzden dolayı satacağız, 3-4 sene boyunca başarı beklemiyoruz eyw. derim :) Biz de takımla olan ilişiğimizi ona göre ayarlarız olur biter. Ama sonra niye taraftar gelmiyor niye GSStore ciro yapmıyor demesinler. Zaten satışlar iyi değil bu sefer tamamen kesilir. Bunları göze alıyorlarsa buyursunlar göndersinler :)

bugün satmayın diyenler yarın uyduruk 11lerde sneijderin vereceği düşük performanslardan sonra "adamın yanındakilerde iş yok ne yapsın" demeye devam edecekler

her türlü başarısız bir takım olacaksan fazla maaş ödemenin ne anlamı var sneijderimiz var diye hava mı atalım

wesley adamın dibidir ancak tek başına yetmiyor işte

he tabi sadece sneijder gönderilsin demiyoruz onu da belirtelim ondan önce gidecek çook mahluk var da isteyen yok

Sneijder'in serbest kalma maddesi Türkiye haricinde 7.5 milyon avro bunu mutlaka düzeltmek lazım. Avrupa dışında bir takıma giderse Türkiye'de ki serbest kalma maddesi gibi 20 milyon avro yapılmalı bu sayede Amerika-Asya gibi ülkelere gittiği takdirde en azından ciddi bir para kazanır kulüp.

Üst Alt