Guido Albers: ''Sneijder İle Çin'den 5-6 Takım İlgileniyor'' - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Guido Albers: ''Sneijder İle Çin'den 5-6 Takım İlgileniyor''

Sezon sonu serbest kalma maddesi (7,5 M €) kulübün istediği miktardan çok oyuncunun talebine göre gerçekleşiyor. Bu tip büyük yıldızlar kendilerini güvenceye almak için makul bir ücreti sözleşmelerine koyduruyor. Burda bana göre yönetimsel bir hata yok, mesela Nani içinde sezon sonu serbest kalma maddesi var ve buda 7.5-8 M € civarında. Sözleşmesi bittiğinde istediği maaşı Galatasaray külübü vermez ise başka takıma gitmesi kolay olsun diye bu ücretleri koyduruyorlar.

Ama şu var bence Sneijder her açıdan İstanbul da ve Galatasaray da çok mutlu. Saçma sapan maaşında indirim istenmez ise büyük olasılıkla takımda kalır. He birde şu var sözleşmesinde fesih bedeli var diye sene sonu Çin kulübü bu parayı verince Sneijder de direkt gidecek diye birşey yok. Adam mutlu gitmek istemiyor o kadar işte...

Sneijder bu takımdan gidemez.

Taraftar tepkisinden çekinmeyle yönetim olmaz, her topçu ederini bulursa satılmalı ama yerine kimi alacağız şimdiden planlanması lazım yoksa küçülürüz bu devirde scoutlar takımın geleceğini belirliyor.

Bunu da satarlarsa plan belli demektir!!

Transfer yapmadan son güne kadar ha oldu ha olmadı benitez yalanlarıyla taraftarı oyala ve transfer yapmadan sezonu kapat++++

Arkasından oyuncuları çine sat ve FFp için duruşmada yaranmaya çalış bak ben yeni yönetimim , oyuncu almadım ve sattım ayakları+++

He amk gazetesi onlarda salakya sana ceza vermeyecek+++

Eğer düşünce bu değilse gelin yüzüme tükürün

Yıllardır hep aynı bu takım amk kanser ya kanserrrr

20'e satsan ne olacak yerine alacaklar 10 tane yetersiz. Yalnız sene sonu 7 m'e gitme tehlikesi var o yüzden şimdi satılması düşünülebilir tabi bu avrupa ligine havlu atmak olur. Senin yapacağın sözleşmeye Dursun malı.

Planlı programlı iş bilen takımlar bir oyuncuyu ederi geldiğinde satar. Bizim gibi 10 transferinden birinde verim alabilen, hasbelkader transfer yapan takımlar için bu durum geçerli değil.

Sneijder'den kazanacağın 15 milyon euro'yu Burak Umut Selçuk'u göndererek rahatlıkla kazanırsın. Eğer o kadar zor durumdaysak.

Milletin derdi Selçuk olmuş

Demek ki zamanında iyi koymuş Fenerlilere :D
Koydu eved frikikten volkana güzel anılar yaşattı ama yeter be kardeşim hangi konuya girsem selçukla ilgili bir post atıyorsun, selçuk selçuk selçuk karısı olsa bu kadar adını anmaz bak burda senden başka bir oyuncu üzerinden algı oluşturan varmı? yada her mokunu savunan? Ben bile az da olsa sneijderi meloyu eleştirmiş adamım ama senin yaptığın resmen trollük ne selçuğun bitiyor ne kıvöyken ne edmilsonun senin bu triplerinimi çekicez her Allahın günü, kendine çeki düzen ver biraz ayıptır ya..

hiç bir iddamız kalmadı şino bu takımda kel kafaya şimşir tarak gibi duruyor iyi para teklif edilirse derhal gönderilsin hiç olmazsa yazın transfer döneminde bize bütçe olmuş olur

Wes'in kontratındaki 7 milyonluk serbest kalma elimizi zorluyo. Ben sene sonu bu parayı veren biçok çin kulübü olacağını ve Wes'in de gitmek isteyeceğini düşünüyorum

D5803 cihazımdan gönderildi

Üst Alt