Güiza İspanya Kadrosundan çıkarıldı! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Güiza İspanya Kadrosundan çıkarıldı!

Cevap: Son Dakika | Güiza İspanya Kadrosundan çıkarıldı!

Cok normal bir secim. En mantiklisi.

Allah askina, bu isimlerin arasinda Guïza'nin ne isi var?:

Jesus Navas (Sevilla), Juan Mata (Valencia), Pedro(Barcelona), Fernando Llorente (Athletic Bilbao), FernandoTorres (Liverpool), David Villa (Valencia)

renan - 20.05.2010 16:29

Daniel Güiza

kezman´a nasıl talip çıktıysa güiza´ya da talip çıkar. zararın neresinden dönersek kardır.

---------------------------------------------------------------------

drmym - 20.05.2010 16:43

Daniel Güiza

aslanım benim başarıda zirve yaptı...

en olgun dönemlerini yaşıyor...

------------------------------------------------------------------

Onur Yılmaz - 20.05.2010 16:44

Daniel Güiza

bunu dünya kupasına kim alır be ? baklavasına halısaha maçımı bu dünya kupası ...ne işi var futbolcu olmayan adamın orda bırak bunu kadroya almayı seyirci diye stada almamak lazım ...

------------------------------------------------------------------------

ayk - 20.05.2010 16:48

Daniel Güiza

Vay anam vay‚ iste simdi yandik. kesin elimizde kalacak guiza. yedek oturacagini bilsem otursun‚ ama daum kalirsa yine ilk 11 yine ilk 11. Ben cikayim az hava alayim‚ bogulacam.

----------------------------------------------------------------------

:D:asd:

Ulan sanki Dünya Kupası kadrosunda olsa oynayacak mıydı ki alıcısı çıksın. En fazla 5-10 dakika oynardı. 5-10 dakikalık performansıyla hangi futbolcu hangi kulübün ilgisini çekebilir. Kaldı ki adı geçen futbolcu Guiza. Dünya Kupası'nda oynasa belki piyasası daha bile düşerdi. Türkiye Ligi'ni izleyen kişi sayısı kaç ki. İnsanlar onu en azından İspanya Ligi gol kralı olarak biliyorlar..

Joker90 - 20.05.2010 12:42

Daniel Güiza

Ben kulübe cv mi yollıcam bu yaz forvet olarak oynamak istiyorum diye.Ne bileyim azcık kilo verip topa vuruşumu geliştirsem güiza dan 10 kat daha faydalı olurum diye düşünüyorum.Ya da çalım atmayı bilen bir antu üyesi var ise o da atsın cv.Öyle biri de daha faydalı olur bundan.

---------------------------------------------------------------------------------------------------

ili34 - 20.05.2010 14:02

Daniel Güiza

Daumun inadi neler getirdi ahh guiza aah

Mesaj ili34 tarafından düzenlenmiştir...

-------------------------------------------------------------------------------------------------

dou39 - 20.05.2010 16:14

Daniel Güiza

Dünya kupası kadrosuna da alınmadı hadi bakalım .

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Volkan Yüksel - 20.05.2010 16:16

Daniel Güiza

aha satamıyacağız da

--------------------------------------------------------------------------------------------------

blau1010 - 20.05.2010 16:17

Daniel Güiza

kadroya da almamışlar hey Allahım ....

----------------------------------------------------------------------

:D:asd:

Yanlış anons beyler Guiza'yı çağırmışlar kadroda Villa'yla Torres çıkartılmış aday kadrodan

Arkadaşlar ! Son Dakika | Guiza İspanya kadrosundan çıkarılmamış. Tekrar ediyorum, Daniel Güuza İspanya'nın 2010 Dünya Kupasından çıkarılmamış, yanlış son dakika oldu ..

:D:D

Yalan söylüyorsunuz yalan :D Maymunsuz sirk, Guiza'sız Dünya Kupası olmaz.

Üst Alt