Güiza İspanya Kadrosundan çıkarıldı! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Güiza İspanya Kadrosundan çıkarıldı!

Cevap: Son Dakika | Güiza İspanya Kadrosundan çıkarıldı!

Yarin yine basin toplantisi yapar Aziz. Ve Rüstü del Bosque aramis ve guizayi milli takima alma demis diye!!!!

Barcelona ve Real Madrid; ne şampiyonluk büyüklüğü ne de kupa büyüklüğü olan bilmem neremin büyüklüğüne sahip fb'yi kıskandığından lobi faaliyetlerine başlayıp Guiza'yı dünya kupası kadrosuna aldırmamış :)

55blackleo55 - 20.05.2010 17:45

Guiza

geçen sene Zenite verecektik.Gs kutluyorum valla.Adamlar Meirayı hemen yolladılar.Şimdi 5 veren varsa satın bakalım satılıyor mu?Tek umut Valencia.O da M.Topal konuşmazsa..

--------------------------------------------------------------------------

oy oy oy ben ne diyeyim.. :haha: ulan sampiyonluk sen neler yaptin bu adamlara.. :haha::m26:

55blackleo55 - 20.05.2010 17:45

Guiza

geçen sene Zenite verecektik.Gs kutluyorum valla.Adamlar Meirayı hemen yolladılar.Şimdi 5 veren varsa satın bakalım satılıyor mu?Tek umut Valencia.O da M.Topal konuşmazsa..

M. Topal konuşursa büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü ne de kupa büyüklüğü olan bilmem neremin büyüklüğüne sahip fb'nin adı konamaz,literatürde şu an yer almayan,dünya ölçülerinin dışındaki büyüklüğünü kıskanmış oluruz,saygı duyalım :)

Yalan mod "on"

Çok üzüldüm.

Yalan mod "off"

:haha::haha::haha:

M. Topal konuşursa büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü ne de kupa büyüklüğü olan bilmem neremin büyüklüğüne sahip fb'nin adı konamaz,literatürde şu an yer almayan,dünya ölçülerinin dışındaki büyüklüğünü kıskanmış oluruz,saygı duyalım :)

:D:asd::animation::lol::tiphat:

Sırf Fenerbahçe'li diye adamın hayalleri ile dalga geçmek kötü birşey olsa gerek.

Olamaz. Krala yapılamaz bu. :sad007: :( :mad:

Benim gözümde İspanya Dünya Kupası'nı kaybetmiştir bu karardan sonra. :asd: :asd:

leblebi gibi gol atıp fblileri çıldırtacaktı belkide:D yazık oldu üzülme güiza seninleyiz

Cevap: Güiza İspanya Kadrosundan çıkarıldı!

Vestel marka televizyon almayı düşünenler Dünya Kupası kampanyasındaki İspanya Televizyonuna artık daha fazla güvenebilir..

Cevap: Güiza İspanya Kadrosundan çıkarıldı!

Del Bosque kendi adamlarını alıyor milli takıma.

Adam kayırma sadece Türkiye'de değil ki.

Güiza tepeden tırnağa yetenek ama değerini anlayan yok.

Üst Alt