güntekin onay - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Şenor'la birbirlerine girmişlar. Gürtekin'in yayıncı kuruluşta bu toplara girmesi hoş değil.

Güntekin Onay:

"Şenol Güneş'in Beşiktaş kariyerinde başarıları, şampiyonlukları var. Beşiktaş'ın o kadrosu da müthiş bir kadroydu, onu da hatırlatalım. Babel'ler Sosa'lar Gomez'ler Talisca'lar Quaresma'lar Medel'ler Negredo'lar Pepe'ler Adriano'lar falan acayip bir kadroydu, onu da hatırlatalım. Orada bir başarı var ama çok da pahalı bir kadroydu, onu da ifade etmekte fayda var."

(beIN Sports)
bravo günto

Bence Güntekin'e yayıncı kuruluş yol vermiş sapla demiş bunda bu lafları edecek göz yok abi inanmıyorum.

Güntekin Onay: “İsmail Kartal’ın “Avantaj bizde.” söylemine katılmıyorum. Galatasaray şampiyonlar liginde Bayern, Manu ile oynadı. Kadroları sana göre daha kısıtlı ama puan puanasınız.”

Feneri burada yendigimiz an fark 4 ama fikstur konusunda katilmiyorum. Fenerin bjk, Adana, Kayseri, Ankara gibi deplasmanlari bitti. Bizim avantaji almamiz icin cok zor da olsa mesela bu haftaki Sivas macini almamiz lazim.

Güntekin Onay: “Saçma sapan dizilerle, gençleri şiddete teşvik ediyoruz. Televizyonlarda silah serbest ama öpüşmek yasak. Hayvana bile şiddet uygulanmazdı. Biz böyle bir toplum değildik. Bu diziler yüzünden bu hale geldik.”

40 kisi izleyip kuslarin gol oncesi faulu gormemistir.
Ha pardon bizim maclar haric hakem konularina girmeyen sahis

o koltukta oturmasi bana gore yayinci kurulusun kalitesizligini gosteriyor.

Üst Alt