güntekin onay - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Twitter da pek takılmıyorum maç harici de GüçlüKadınGüçlüTürkiye neden Ak parti ye mâl edilmiş. Bunu herkes söyleyebilir yanlış bir şey görmedim güntekini taraflı GS düşmanı bir karga artığı olduğu için eleştiririm.

aktroller hashtag yapıp paylaşıyorsa kime mal edilir kılıçdara mı!!

aktroller hashtag yapıp paylaşıyorsa kime mal edilir kılıçdara mı!!
Kim yapmışsa yapmış.
Güçlü Kadın Güçlü Türkiye bu sözden rahatsız olursam güntekine tepki veririm bende bir rahatsızlık oluşturmadı.

Aktroll ler ŞehitlerÖlmezVatanBölünmez hastagi açarsa onada mı tepki vereceksin?

Şunu eleştiren kadın düşmanıdır bana göre. Önüme gelse bende rt yapabilirim ne var bunda.

Kim yapmışsa yapmış.
Güçlü Kadın Güçlü Türkiye bu sözden rahatsız olursam güntekine tepki veririm bende bir rahatsızlık oluşturmadı.

Aktroll ler ŞehitlerÖlmezVatanBölünmez hastagi açarsa onada mı tepki vereceksin?

Şunu eleştiren kadın düşmanıdır bana göre. Önüme gelse bende rt yapabilirim ne var bunda.
Mesele burada söyledikleri sözün doğruluğu değil
Mesele bu hashtagi İstanbul Sözleşmesi'ni kaldırdıkları gün kılıf olarak kullanmaları.
Kadın haklarını savunan bir sözleşmenin kaldırıldığı aynı gün nasıl güçlü kadın diye bir de milletle dalga geçilir

4-5 sene önce ntvspor zamanı canlı yayında türkiye basın özgürlüğünde son sıralarda falan diye hükümete giydirmişti, sonra baya olay olunca 40 takla atmıştı öyle demek istemedim falan diye

bu yüzden çok umrumda değil ne anlattığı

Kim yapmışsa yapmış.

Allah akıl fikir versin size böyle devam edin!

fblilerin saldırısına uğruyor. hak etmiş gerçi

Fatih Karagümrük - Fenerbahçe maçı sonrası Güntekin Onay: "Kemal Ademi bana Altay'ın üzerine vurmuş gibi geldi."

Beşiktaş - Alanyaspor maçından sonra Güntekin Onay: "Top Marafona'yı geçtikten sonra kaleye yöneldi, yapabileceği bir şey yok."

fblilerin saldırısına uğruyor. hak etmiş gerçi

Fatih Karagümrük - Fenerbahçe maçı sonrası Güntekin Onay: "Kemal Ademi bana Altay'ın üzerine vurmuş gibi geldi."

Beşiktaş - Alanyaspor maçından sonra Güntekin Onay: "Top Marafona'yı geçtikten sonra kaleye yöneldi, yapabileceği bir şey yok."

şampiyonluk yarışındaki bir bjk camiası 10 fener iticiliği ve sinsiliğinde.

Üst Alt