Günün Banko veya Sürpriz maçları - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Günün Banko veya Sürpriz maçları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Günün Banko veya Sürpriz maçları

Ahmet ben demiştim 10-0ın rövanşı olucak yatmazlar maça diye:cool:

Ama sen o kadar emin konuştun ki psvye oynadım:D

Neyseki psgden yattı o kupon...

Anderlecht için sağol.O aldı 10 kişi kalsada.Belçika ligi için maç tahminlerini ve kadro bilgilerini beklicem.

Valla PSV'de 10 kisi kalmasaydi, alabilirdi maçi... Benimde bayagi param gitti yav.. Saglik olsun, Belçika ligi haftaya bitiyor... Son hafta bir vurgun yapariz insallah :)

Beyler yarın için 2 banko 1 sistemli kupon oynayacağım, buyrunuz. Tavsiyelerinizi de bekliyorum. :)

1. Kupon

Konyaspor - Beşiktaş 2

Blackburn - Man. City 2

Zaragoza - Almeria 1

2. Kupon

Lillestrom - Haugesund 1

Konyaspor - Beşiktaş Üst

Zaragoza - Almeria Üst

Sistemli Kupon

Lillestrom - Haugesund 1

Zurich - N. Xamax 1

Sarpsborg - Start 2

Konyaspor - Beşiktaş 2

Blackburn - Man. City 2

Yarın ki maçları hiç beğenmedim.Nerde dengesiz takımvar onlar kalmış p.tesiye.Norveç-danimarka liglerine üst girmek gerek.

Yarın ki maçları hiç beğenmedim.Nerde dengesiz takımvar onlar kalmış p.tesiye.Norveç-danimarka liglerine üst girmek gerek.

Ben zaten 7+ 4 maça gireceğim Uğur o maçları aynı zamanda 4-6 ya da üst oynamak lazım ki yedeğe alalım :) Banko maç bulmaya çalışıyorum kombine için işlem bitince paylaşırım :) Lakin biraz evvel dediğim gibi bir imece kuponda yaratıp hep birlikte kazanabilirsek o da güzel olur :)

Benim kupon zaten fenerden patladı ben de hiç bakmadım. Yarın için beyin fırtınasına başlayalım mı Ozan abi şimdi ne diyosun:happynew:

Bana uyar Yunus herkes eteğindeki taşları döksün sonra da idealize bir kupon yaratalım :D

Yarın sistemli oynar mıyım bilmiyorum, ancak 6 lira sistemli yerine, 2şerlikten 3 tane banko kupon oynamayı düşünüyorum ve ona göre bir şeyler hazırladım.

Blackburn - Man. City 2

371-Huracan Boca juniors-Alt 1.55

464-Thun Grassophers-Üst 1.65

487-Gaziantep b.b Adana-1 1.65

489-Steaua bükreş Dinamo bükreş-Üst 1.95

497-Zaragoza Almeria-1 1.55

İstatistiklere göre bunları tespit ettim:D Özellike Steaua-Dinamo maçının oranı süper.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt