Günün Banko veya Sürpriz maçları - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Günün Banko veya Sürpriz maçları

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Günün Banko veya Sürpriz maçları

Belçika liginden bir tahmin vereyim bende yarin için.... Brugge - Standart maçi alt olur...

468 Club Brügge - Standard Liege maçı da üst gibi gözüküyor. Gözüme güzel göründü.

Ben siteden oynuyorum sizde 1.60 dediginiz oranlar bende 1.80 :)

M.city

beşiktaş

Zaragoza

bunlara bankomu diyosunuz şimdi?

465 ve 497'yi banko alıp, 459,471,472 ve 491 den 7+ sistem yapacağım, 7+ seçimlerim kuvvetle muhtemel üst biter. Yunus'un Bükreş derbisi tercihinin de oranı hakikaten iyi.

408 Fc Copenhagen - Silkeborg Üstü : 1.45

459 Lillestrom - Haugesund Üstü : 1.3

465 Zurich - N. Xamax 1 : 1.25

469 Randers - Brondby Üstü : 1.65

471 Brann - Molde Üstü : 1.25

472 Sarpsborg - Start Üstü : 1.3

492 Duisburg - Hertha Üstü : 1.5

497 Zaragoza - Almeria Maç Sonucu 1 : 1.55

Şöyle bir misli kupon yapsak nasıl olur ? Randers maçı yerine Yunus'un Bükreş tahminini koyup oranı da yükseltebiliriz.

Ben bu kadar çok maçın olduğu kuponlara karşıyımdır ama daha bu akşam 9 maçlık üst kuponu tutturmuş birine bunu söylemek abes oluyor farkıdayım:)

Bu maçları 2ye bölüp misli girilebilir.

Kendi yazdığımla Ozan abinin kupona 10'ar misli oynayabilirim. Mantıklı görünüyo baya.

408 Fc Copenhagen - Silkeborg Üstü : 1.45

459 Lillestrom - Haugesund Üstü : 1.3

465 Zurich - N. Xamax 1 : 1.25

469 Randers - Brondby Üstü : 1.65

471 Brann - Molde Üstü : 1.25

472 Sarpsborg - Start Üstü : 1.3

492 Duisburg - Hertha Üstü : 1.5

497 Zaragoza - Almeria Maç Sonucu 1 : 1.55

Şöyle bir misli kupon yapsak nasıl olur ? Randers maçı yerine Yunus'un Bükreş tahminini koyup oranı da yükseltebiliriz.

Şunu tam ortadan bölüp iki ayrı misli Uğur'un dediği gibi mantıklı olabilir. Ben şahsen tek elden böyle oynayacağım ama riski minimize etmekte herkes için fayda olur diye düşünüyorum. Bol şans olsun :)

Yarın için maç veremedim çünkü çok takip etttiğim takımlar yoktu ama verdiğiniz maçlardan kuponlar yaptım,sağolun.

459 Lillestrom - Haugesund Toplam Gol 7+ : 15.0

471 Brann - Molde Toplam Gol 7+ : 13.0

B 472 Sarpsborg - Start Üstü : 1.3

B497 Zaragoza - Almeria 1 : 1.55

Sistem 1-2 Kazanç:721,37 TL

Bu da düşük kupon bedelli sistem 7+ olsun :) Bu iki 7+ diğer sistem kuponumda da var. Umarım tutar ve işe yarar.

Arkadaslar bugün Arsenal ve PSV sayesinde :) 300 avroya yakin para kaybettim, az önce pokere girdim zarari çikarmak için orda da 200 gitti... Yani bugünlük zarar 500 euroya yakin (maalesef)... Yarin bu zarari çikarmak için 200 avroluk kupon yapacagim, çok güvendiginiz ama çok güvendiginiz üç maç verir misiniz ?:)

Arkadaslar bugün Arsenal ve PSV sayesinde :) 300 avroya yakin para kaybettim, az önce pokere girdim zarari çikarmak için orda da 200 gitti... Yani bugünlük zarar 500 euroya yakin (maalesef)... Yarin bu zarari çikarmak için 200 avroluk kupon yapacagim, çok güvendiginiz ama çok güvendiginiz üç maç verir misiniz ?:)

Ahmet benim 7+ ları üst yap diyebilirim sadece. Seninde bildiğin gibi bu tarz işlerde banko olayı yoktur. Ama 7+ larım hep üst biter. O karineden hareketle böyle bir öneride bulunabilirim.

Eyvallah abi, güzel öneri... Lillestrom ve Brann maçlarina üst oynayayim, 200 euro yatirayim, ne çikarsa artik...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt