Gurbet Kupası | Galatasaray 0-1 Fenerbahçe | 21 Temmuz | Maç Sonucu - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gurbet Kupası | Galatasaray 0-1 Fenerbahçe | 21 Temmuz | Maç Sonucu

Cevap: Gurbet Kupası | Galatasaray 0 - 1 Fenerbahçe | 21 Temmuz | İlk Yarı | TRT HD

Ulan bariz penaltımızı vermedi.Kinhöffer'i hakem yapan zihniyetin ta ........

Cevap: Gurbet Kupası | Galatasaray 0-1 Fenerbahçe | 21 Temmuz | İlk Yarı | TRT HD

Şu maçtan galip gelmek zarar verir, her şeyin gözükmesi için bi tokat lazım.

Cevap: Gurbet Kupası | Galatasaray 0-1 Fenerbahçe | 21 Temmuz | İlk Yarı | TRT HD

ben bu mustafa sarp ı takıma alanın taaaaaaaaa :42::ka10::sopa:

mustafa toure gene oynuo... Allahım ne buluo bu adamda rijkaard...

ayhanı al cıkar mustafa sarpı bu defans zaten bundan sonra oynamaz sevet gökhan zan işlemezzzz

Şu kadrodan Arda´yı çıkar , 1 kere bile kaleye gelirse Galatasaray Ahmet Çakar´ın idiaası ile bikini giyerim . Bu arada Musa´dan cacık olmaz , çok erken oldu falan demeyin bana .

yahu su takımdan artık mustafayı atsınlar ya tekme tokat cıkarsınlar valla :D golde nasıl calım yedı..ali turanın da hatası var...neill defansı toplar...ama cana orta sahayı toplayacagı goruntusunu vermedı bana..mutlaka orta sahanın ortasına bı transfer sart...

Aykut kocamanın kredisi olmadıgı çıkarttıgı kadrodan belli,

Reijkardın Vizyonu ise bizim kadroda fazla söze gerek yok.

10 kişilik fenere bile yeniliyoruz :D Süper takımız yeminle.(!)

ben takimin oyunun begendim

tek sorun arda cok cabaladigi icin ortaya fazla giriyor, sol acik yok takimda su an

tabi genislik yaratamiyoruz

arda ortada oynayacaksa sol acik sart yoksa hep ardanin eline bakariz, alan ona veriyo birsey yapsin diye

Üst Alt