Gurbetçi Topçu İstemiyorum! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gurbetçi Topçu İstemiyorum!

Futbolcunun yerlisi yabancısı, gurbetçisi almancısı filan olmaz. İyisi kötüsü olur. Davala, Karan, İlhan Mansız, Kubilay vs. adamlar da gurbetçiydi unutmayalım.

Sabri,Selçuk filan zaten oynamasın, onları sürekli belirtiyoruz

Burda ki amaç gurbetçi oyuncuların hepsinin çöp olduğu

Özil
Gündoğan
Emre Can

Gibi oyunculara da hayır ozaman ?

Sanki olay gurbetçi/Türk ... Kötü oyuncu aldın vakit, pasaport da ne yazdığı önemsiz oluyor.

Gurbetcıler artık kendınızı gelıstırın yoksa vize uygulamamız gerekecek

SIZI sevdıgımı bılırsınız

Bence sıkıntı Gurbetçi Yerli Yabancı olmaması değil

Aldığımız adamlar
Ya sakat
Ya Iq seviyesi 0 düzeylerinde
Yada yeteneksiz

En son kimi aldığımızı hatırlıyor musunuz sorunsuz transferdi bu helal olsun diye ...

Türk futbolcu istemiyorum diye değiştirilmelidir başlık.Hepsi aynı ha gurbetçi ha yerli.

İlla yerli oyuncu mu istiyorsun kendin yetiştir.Yedeklerden 2 futbolcunun ederi etmeyen altınordu bile bizden iyi yapıyor bu işi

Ya olum ben karşlaştırma mı yapıyorum, Gurbetçi oyuncular leş diyorum özellikle bize gelen

Türk üst düzey ne Mesut , İlkay filan dediğin adamlar zaten Türk kökenli
Hadi yabancı Oyuncu istiyorum dersin, anlarım ve desteklerim "bir nebze"...ama senin yaptığın yanlış. Iyi futbolcu / kötü futbolcu vardır.
Bunun pasaport yahut "köken" ile bı alakası yok. Mağlubiyetin verdiği mutsuzluğa veriyorum.

Son düzenleme:
Yabancı Oyuncu istiyorum dersin, anlarım ve desteklerim...ama senin yaptığın yanlış. Iyi futbolcu / kötü futbolcu vardır.
Bunun pasaport yahut "köken" ile bı alakası yok. Mağlubiyetin verdiği mutsuzluğa veriyorum.

Yav olum akşam akşam canımı sakmayın, konuyu gurbetçilere laf atıyormuşum gibi algı yapmayın

Gurbetçi futbolcu istemiyorum bu kadar net, gurbette yaşayan insanlar ile bir derdim yok olan insanlara yazın, başlıkta bile topçu yazıyor

Üst Alt