Gurbetçi Topçu İstemiyorum! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gurbetçi Topçu İstemiyorum!

Yav olum akşam akşam canımı sakmayın, konuyu gurbetçilere laf atıyormuşum gibi algı yapmayın

Gurbetçi futbolcu istemiyorum bu kadar net, gurbette yaşayan insanlar ile bir derdim yok olan insanlara yazın, başlıkta bile topçu yazıyor
Senin başlık öyle bir algı yaratıyor ki, sanki bütün gurbetçi oyuncular kötü ve GS'ın kötü gidişatın baş sorumlusu.

Doğrusu: "Kötü (Gurbetçi) Oyuncu Istemiyorum" olsaydı, bir nebze popülist havanın önü kesilirdi bu topicin.

Ben mantıksız buluyorum, ama görüşüne de saygı duyuyorum. Bana kalsa mesela 11 yabancı oynatırım ilk11 de.

Son düzenleme:
Senin başlık öyle bir algı yaratıyor ki, sanki bütün gurbetçi oyuncular kötü ve GS'ın kötü gidişatın baş sorumlusu.

Doğrusu: "Kötü (Gurbetçi) Oyuncu Istemiyorum" olsaydı, bir nebze popülist havanın önü kesilirdi bu topicin.

Ben mantıksız buluyorum, ama görüşüne de saygı duyuyorum. Bana kalsa mesela 11 yabancı oynatırım ilk11 de.

Arif benim açtığım konu ve başlığı net, içeriğinde yazdığım mesajda net

Senin düşünceleri yazmam bunun doğru anlama geldiğini göstermez, bahsettiğim futbolcular konuyu yanlış yere çekmeye gerek yok. Tabi senin düşüncen farklı olabilir konuya yazmasın olur biter

Emre B fenerli mı GS'lı mı ?

Yazdigimdan nasil bir cikarim yapiyorsun da, böyle bir soru soruyorsun ? Secme hakkin varsa, ve fanatik bir taraftarsan, gelecekte istedigin yerde giyersin formani. Ve bir yerden cok astronomik bir teklif gelmeden de, degismez bu durum.

Emre Fenerbahceli olarak dünyaya geldi, sonra profesyonellik geregi Galatasaray´li oldu. Galatasaray´liydi, taki bizim teklif yapamadigimiz sezon Fenerbahce kendisine yillik 3.5 Milyon teklif edene kadar, o döneme kadar büyük servet bir para. Digitürk´ün yeni ihalesi daha etkisini cok göstermimisti. Biraz daha az bile para teklif edemedik. Belki 2.5 verseydik, bize gelirdi.

Mesut Fenerbahce´liyken, hayalinin fenerde kariyerini tamamlamak oldugunu belirtirken, neden bize gelsin ? Maddi anlamda Fenerbahce´den cok daha yüksek fiyat verebilecek miyiz ? Hayir. Ki Fenerbahce´den biraz fazla bile teklif etsek, yine Feneri sececek.

Yani bize gelmez, bunun ihtimali yok. Fenerbahce yok olursa, belki gelebilir.

Üst Alt