Gürcan Elano ve Keita'yı beğenmemiş (!) - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gürcan Elano ve Keita'yı beğenmemiş (!)

Cevap: Gürcan Elano ve Keita'yı beğenmemiş (!)

Keita'yı gördün mü gürcan efendi ? Keita, Levadia maçında da bir var bir yok değil mi ?

Yetenek olarak Deivid'in önünde mi diye düşünüyorum. Bence değil

salak mısın oğlum sen?derler adama:D

Deivid'le karşılaştırıyorum da puhahahahaaha neremle gülceğimi şaşırdım:D

dos santos'la baroni'yi beğensin o.bizim oyuncularımızı biz beğeniriz.angutların beğenmesine ihtiyacımız yok.

bence Gülcan Keita dan cok hoslanmıs kur yapıo ona hani benle bulusur mu diye :)

yaww bunlarda yorumcu diye geçiniyor dün geceki maçta keita nın attığı goller gürcana kapak olsun...

vazgecme Gurcan vazgecersen kötüsün

sen elestirmeye devam et ne olur

Olabilir beğenmeyebilir! Ama bi şartla beğenmeyebilir! Neden meğenmediğinin mantıklı bir açıklaması varsa.. Öyle saçma sapan bahaneler bulmasın. Bugünki gol hakkında ne düşünüyor acaba by şebelek?

Bu Keitadan

b2061_deckel.jpg

Buda Elanodan

gulli0001_512.jpg

Gürcan bu hafta gene yazısında daha Galataray zorlu bi rakiple oynamadı diye zırvalayacaktır ama biz hazırlıklıyız. Biz de biliyoruz bu takımı ligde Zorlayacak takım yok.Elinden geliyosa İngiltere ya da İspanya ligine koydurtsun takımımızı .Bizimkilerde her hafta kapak takmak zorunda kalmasın .

Boş adamsın Bilgiç, boş...Hakikaten, çok içten, inanarak söylüyorum, boş adamsın sen.

Üst Alt