Gürcan Elano ve Keita'yı beğenmemiş (!) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gürcan Elano ve Keita'yı beğenmemiş (!)

Cevap: Gürcan Elano ve Keita'yı beğenmemiş (!)

Bu adama da spor yazarı diye programlardan en az 20.000-30.000tlyi alıyor ya ona üzülüyorum. Bildiğin öküzü koysan bunlardan iyi yorumculuk yapar.

Bende Gürcanı beğenmiyorum.Bu kadar futbolu bilmeyen yorumcumu olur

sen git al yanına ismimden nefret etmemi sağlayan o medyum memiş kılıklı insan müsvettesini birlikte takılın yazın çizin sonrada gidin azize ablanızdan paranızı cebinize koyun ve ömür boyu bu uşaklığınızı sürdürün, ikinizde umurum(uz)da değil(siniz), sadece emeğe olan saygısızlığınızdan ötürü allah belanızı verdin diyorum size o kadar!!!

sen git al yanına ismimden nefret etmemi sağlayan o medyum memiş kılıklı insan müsvettesini birlikte takılın yazın çizin sonrada gidin azize ablanızdan paranızı cebinize koyun ve ömür boyu bu uşaklığınızı sürdürün, ikinizde umurum(uz)da değil(siniz), sadece emeğe olan saygısızlığınızdan ötürü allah belanızı verdin diyorum size o kadar!!!

Normalde biraz ağır bir yorum olmuş derdim ama konu Selçuk Yula ve Gürcan Bilgiç ise cuk oturmuş:2_thumbs_up_-_anima

''Gürcan elanoyu beğenmemiş'' kendini beğenmiş birinden başkasını beğenmesini bekleyemezsiniz.

Keita ile Elano' yu beğenmiyorsa,

----------------------> AnakoNonda

Ulan bir araştır kendini önce millet senin hakkında ne düşünüyor. Senin yazarlığını beğenen bir kişi var mı bu ülkede? Kimbilir hangi iş adamının nesisin de yazarlık yaptırıyorlar sana.

Tüh görüyomusun Haldun Üstünel'in bize yaptıgını sen Gürcan dururken git Rijkaard'tan transfer tavisyesi al ondan sonra böyle kıytırık Elano ile Keita'ya kalırsın çık çık çık !

Eminim Bu forumun %90'ı futbolu Gülcandan daha iyi biliyordur.Buna yazı yazdıran gazteyede ,konusturan medyayada............

Eminim Bu forumun %90'ı futbolu Gülcandan daha iyi biliyordur.Buna yazı yazdıran gazteyede ,konusturan medyayada............

aynen katılıyorum.

ayrıca bu adam abuk subuk saçma sapan yorumlarıyla bu işten ekmek yiyor, bizde 3 kuruş para kazanıp evimize götüreceğiz diye yırtnıp duruyoruz.

Bu işler maden bu kadar basit bizde yazalım cebimiz para görsün.

Mehmet Demirkol ile Tayfun Bayındır'da Fenerli ama gerçek spor yazarı onlar. Sonuna kadar objektifler.

Üstelik bir ifadeyi düzeltelim Gürcan Bilgıç spor yazarı değil FUTBOL yazarıdır.

spor yazarlarıda klup amigolugu yapınca böyle sahte ve berbat bir medya ortaya cıkar..

içlerinde iyi olanları yok mu tabiki var ama orana vurursak gördügün 20 futbol yazarından sadece 1 gercek futbol yazarı.

güvendigim izledigim ve dinledigim spor yazarları;

mehmet demirkol,banu yelkovan,ugur meleke,bagış erten,bilgin gökberg,ali ece,fırat işbecer,gökmen özdemir,

bunlarda ne yazıkki gerken ilgiyi görmüyorlar.

amigoluk yapan karektersizleri yazarsam 100 gecer.

Deivid'le Elano'nun ayni yetenekte oldugunu soyleyene birkac sorum olur tabi

1) Beyninin iki lobu da yerinde mi?

2) Ilkokulu bitirdin mi?

3) IQ seviyen parmak sayini gecer mi?

4) Son 10 senede basina 20 kg veya daha agir birsey dustu mu?

5) Annen ve baban ikinci dereceye kadar akraba miydilar?

6) Dogumda beyinine oksijen gitti mi, ideal oranin 10'da birinin altindaysa evet olarak sayilmaz ama..

7) Fenerbahceli olmak psikolojik olarak rahatsizliklar yaratti mi?

ve son soru

8) ELANO'yu kac kere izledin bre gerizekali!

koptum süper tespit renktas

Üst Alt