Gürkan Kubilay’dan İddia: “2 yıldız ile anlaşıldı” - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gürkan Kubilay’dan İddia: “2 yıldız ile anlaşıldı”

Cevap: Gürkan Kubilay’dan İddia: “2 yıldız ile anlaşıldı”

Tamam da kim oynamayacak.Muslera,Eboue,Elmander,Baros,Riera,Melo,Ujfalusi...Zaten 7 yabancımız var,hadi Baros yerine yabancı bir adam aldık,Riera'da gitti,zaten 6 yabancımız oluyor.Kim oynamayacak ? Başarı istiyorsak yerlilere hücum etmeliyiz.

Tamam da kim oynamayacak.Muslera,Eboue,Elmander,Baros,Riera,Melo,Ujfalusi...Zaten 7 yabancımız var,hadi Baros yerine yabancı bir adam aldık,Riera'da gitti,zaten 6 yabancımız oluyor.Kim oynamayacak ? Başarı istiyorsak yerlilere hücum etmeliyiz.

________________Muslera________________

Eboue______Semih________Tom______Criscito

Larsson______Melo________S.Inan______Tore

___________Berbatov______Elmander_________

lig'de

Eboue______Semih______Tom/S.Aziz___Criscito

Larsson(Aydın)_Melo______S.Inan______Tore

__________Berbatov____Elmander/Necati_____

SUPERB.

imparator bilir işini güveniyorum yeterki sezon bittince bu şike ile ilgili kararlar verilirde yine yok avrupaya gidecekmıyız ceza alacakmıyız diye kaos devam ederse istediğimiz transferlerı yapamayız.

Eboue´ye yapılan hayvanlıklardan sonra kendinizi Kalou´nun yerine koyun.Bu pislik ülkeye adım atarmısınız?

Eboue Bjk maclari disinda hayatindan gayet memnun gorunuyor. Hatta Bjk maclarinida pek taktigini dusunmuyorum.

Melo giderse geleceklerin zerre onemi kalmaz, cok net. Ama bu dr. salliyor. En azindan ben inanmadim.

Berbatov konusunda sallamıyor olabilir, 2 3 ay evelden tv'de birisi de demisti Berbatov'la kesin olarak anlasıldı diye kim hatırlamıyorum ama cok emin konusmustu, bide gazetede on protokol yaptıgımız yazmıstı o sallama olabilir ama var kesin Berbatov'la ilgili bi vaziyet.

1. Miccoli

2. Drogba

3. Berbatov

Miccoli bizimkilerin aklina bile gelmiyodur herhalde. Bari Drog olsaydi. Elmander'i daha bi tamamlardi kanimca.

Berbatov'a hayir diyecek halimiz yok tabi.

1. Miccoli

2. Drogba

3. Berbatov

Miccoli bizimkilerin aklina bile gelmiyodur herhalde. Bari Drog olsaydi. Elmander'i daha bi tamamlardi kanimca.

Miccoli boşta olacak sene sonunda. Alabileceğimizi sanmıyorum.

Belki şöyle yıllık 3M falan verirsek olabilir.

Çok iyi adam ve daha iyi bir takıma gider bence

Melo ile bu adamların mevkii ne alaka?Ya melo ayarında biri alınmalı + bu iki futbolcuda alınmalı yada meloda alınarak bu adamlar alınmalı.yoksa hiç bir manası yok.

Yalnız Miccoli de 32 yaşındaymış yahu. Oha ben o kadar bilmiyordum.

Di Natale>>>>>>>>>>Miccoli.Tabi hayal ama.Di Natale Udinese efsanesi artık,adamlar tapıyor.

Eboue______Semih________Tom______Criscito

Larsson______Melo________S.Inan______Tore

___________Berbatov______Elmander_________

lig'de

Eboue______Semih______Tom/S.Aziz___Criscito

Larsson(Aydın)_Melo______S.Inan______Tore

__________Berbatov____Elmander/Necati_____

SUPERB.

Olmaz öyle şey bence,takım bütünlüğüde önemli.

Dr. Gürkan Kubilay’ın iddiasına göre gelecek sene Galatasaray Milan Baros ve Felipe Melo ile devam etmeyi düşünmüyor diyor haberde sanki aynı mevkidelermiş gibi sunmuşlar haberi.

Yok canım ne alakası var. Devam etmeyecekleri isimleri ve alınacakları söylemiş. Sen yanlış anlamışsın.

Miccoli boşta olacak sene sonunda. Alabileceğimizi sanmıyorum.

Belki şöyle yıllık 3M falan verirsek olabilir.

Çok iyi adam ve daha iyi bir takıma gider bence

Bosta oldugu icin aylardan beri Miccoli diyoruz ya :)

32 yasinda olmasi hic bisey ifade etmiyor. Adam yeterince diri, atik, cevik, suratli, guclu ve hala dunya capinda bir oyuncu bana gore. Berbatov ve Drogba'da o yaslarda zaten. Forvet bolgesinde pek yasa onem vermiyorum. Forvet hattinda tecrube her zaman onemli bir unsurdur.

Gelirse cabuk adapte olur. Hoca Italyanca biliyor, sonra Turkiye baska bir Akdeniz ulkesi. Giunti, De Sanctis falan gayet uyumlulardi.

Miccoli beyler. Cok iyi adam. Forvet + oyun kurucu ayni anda transfer etmis oluruz.

Di Natale>>>>>>>>>>Miccoli.Tabi hayal ama.Di Natale Udinese efsanesi artık,adamlar tapıyor.

Apayri oyuncular. Miccoli'nin takimi bir orkestra shefi gibi yonlendirme kabiliyeti var. Ama Di Natale'de tam bir son vurus ustasi. Ve en garip olanida yaslandikca performansi tavan yapmis bir oyuncu olmasi. Yani yukarida dedigim forvet ve tecrube baglantisini bi nevi tasdikliyor.

Haa genc yok mu, var. Giroud'u 8 milyona almis Montpellier, kim bilir kac isterler. Bide Soldado iste. Zorlasak bi kac tane daha buluruz.

Üst Alt