Gürkan Kubilay’dan İddia: “2 yıldız ile anlaşıldı” - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gürkan Kubilay’dan İddia: “2 yıldız ile anlaşıldı”

Cevap: Gürkan Kubilay’dan İddia: “2 yıldız ile anlaşıldı”

HAGI'den sonra bu denli klas bir adam gorsek fena mi olurdu :b5:

[video=youtube;XUvyWBG0pBA]https://www.youtube.com/watch?v=XUvyWBG0pBA[/video]

Edit

Hatirlayanlariniz olur, 2003'te 2-0 yendigimiz Juve macinda bize karsi oynamisti. Adam Galatasaray'i bilerek gelecektir transfer olursa.

berbatov ve kalou çok çok iyi olur

özellikle bu transfer dönemi en çok istediğim adam berbatov

kalouyu beğenmeyenlerimiz olacaktır ama şöyle düşünün adamın fiziği iyi durumda ve eplde 10 gol atmış geçen sene

türkiyede çok daha fazla iş yapar

hem de ebouenin vatandaşı olması da iyi olur...

bence gerek yok, Melo mutlaka alinmali.

Adam profesyonel, ve cidden icten oynuyor, böyle futbolcu bulmak o kalitete cok zor, herkes buraya kolay para icin geliyor sonra bakiyor, ana burda sandigim ilk okul gibi degilmis gibi sonra ayriliyor lar, bakiniz Q7 ve cetesi...

Elmander Süper, oda icten onyuor bana göre öyle profesyonel adamlar gerek. Beklemedigim hamleler yapildi, ve ilk kez her transfer de bukadar tutar mi diye düsündüm, milli piyango gibi hepsi cikti. Hakan Balta acik vermiyor, ama yinede bi sol bek bulsak iyi olur, yedek yok bizde, üstüne bazi maclarda Balta cok passif kaliyor^^

Berbatov - Elmander yapariz. Kalou gelmeli, solda iyi gider. Meloyu alirsak olur, almasak baska bir alternatife bakilir.

Melo,Hamit,Drogba,Gökhan Töre,Soner,Culio,Amrabat= Sampiyonlar Liginde Ceyrek Final demektir

Bunlara ilave olarak bir kanat ve bir de ortasaha oyuncusu alınırsa tadından yenmez :)

Bence ikisi de gelmesin yeter ki melo kalsın...

Bu adam azılı fenerli. Yalan söylüyordur.

Bu adama niye inanır herkes anlamış değilim , şansal kankası olduğu için program sunuyo , bom boş bi adam

Gelse gelsi birisi gelir ikisi nereye geliyor yahu :(

Bu adam doktor mu?

Futbol yorumcusumu?

Aşçı mı?

Arada tvde yemek tarifi de veriyor.Anlamadım.Bu adam ne?

Melo ikisindende önemli bu eziğin dediğine bakmayın.

Gündemde kalmak için yazmış bunları bence. Ayrıca farklı bir isim yazmamış yani, ilgimiz olduğu söylenen isimler.

Kalou o kadar iyi değil.4-4-2de sol kanatta çok ofansif kalır. Malouda yı daha çok isterdim. Yinede doğruluk payı olabilir çünkü free adamlara ilgi duyuyoruz belli ki. seneye sadece melo ve yerli futbolculara bonservis veririrz.

Kalou o kadar iyi değil.4-4-2de sol kanatta çok ofansif kalır. Malouda yı daha çok isterdim. Yinede doğruluk payı olabilir çünkü free adamlara ilgi duyuyoruz belli ki. seneye sadece melo ve yerli futbolculara bonservis veririrz.

Kalou zaten forvete alınır kanata değil

Üst Alt