Gustavo Assunção, Galatasaray İçin İstanbul'da | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gustavo Assunção, Galatasaray İçin İstanbul'da

çocuk muhammed aliye benziyor. şimdiden kanım kaynadı.

fifa'da felan 85 potansiyel gösteriyor. bişeyler var herhalde.

atl niye serbest bırakmış bunu bedavaya tm de öyle gözüküyor. Geri almalı veya oyuncunun yarısı gibi cins işler oluyordu brezilyada umarım bu sorunlar yoktur
Güzel soru, olabilir renktaş. Benim anlamadığım nokta Utkucan dün izlememiştir bu ismi, neden son gün teklif gündeme geliyor? Bu profilde biriyle ilgileniyorsan belki aylarca takip edip ilk anda teklifini vermen lazım. Açıkçası çetrefilli ve zor bir transfer gibi gerçekleşeceğini sanmıyorum.

Güzel soru, olabilir renktaş. Benim anlamadığım nokta Utkucan dün izlememiştir bu ismi, neden son gün teklif gündeme geliyor? Bu profilde biriyle ilgileniyorsan belki aylarca takip edip ilk anda teklifini vermen lazım. Açıkçası çetrefilli ve zor bir transfer gibi gerçekleşeceğini sanmıyorum.
Boey gibi sessiz ilerliyen bir işte olabilir. Ama wonderkid işi heyecan verici oyuncu öyle duruyor.

Yedirmezler ya da Gedson için ayırdığımız 10 milyon € buna dökeceğiz ama almak için o para bile yetmeyebilir.

Cajuste sanki daha ucuz ve kolay olanı gibi duruyor. Transferin bitmesine saatler kala yine imkansız hedefler peşinde koşuyoruz.

Yedirmezler ya da Gedson için ayırdığımız 10 milyon € buna dökeceğiz ama almak için o para bile yetmeyebilir.

Cajuste sanki daha ucuz ve kolay olanı gibi duruyor. Transferin bitmesine saatler kala yine imkansız hedefler peşinde koşuyoruz.
Cajuste için NUFC'den gelen 14+2 milyonluk bir teklif reddedilmiş. Famalicao bu sezon Uruguaylı bir ön liberosunu 6,5 milyon €'ya Sporting'e verdi. Biz taksitle alsak bile 7,5 8 milyon gibi bir paraya alabiliriz bu adamı.

Yani Cajuste mali açıdan daha tuzlu olur. Tabi orda da oyuncunun ayrılmak istemesi ve halihazırda kadro dışı olması gibi bir durum var. O da beklenenden daha uygun bir fiyata mal olabilir.

Üst Alt