Gustavo Assunção, Galatasaray İçin İstanbul'da - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Gustavo Assunção, Galatasaray İçin İstanbul'da

Cajuste için NUFC'den gelen 14+2 milyonluk bir teklif reddedilmiş. Famalicao bu sezon Uruguaylı bir ön liberosunu 6,5 milyon €'ya Sporting'e verdi. Biz taksitle alsak bile 7,5 8 milyon gibi bir paraya alabiliriz bu adamı.

Yani Cajuste mali açıdan daha tuzlu olur. Tabi orda da oyuncunun ayrılmak istemesi ve halihazırda kadro dışı olması gibi bir durum var. O da beklenenden daha uygun bir fiyata mal olabilir.
Bilmiyorum o teklif ne kadar doğru ama şu anda Cajuste kadro dışı gibi duruyor ve az sözleşmesi kaldığından onu almak daha kolay diye düşünüyorum.

Portekiz'den adam çıkarmak zaten çok zor. Hele hele potansiyeli anlaşılan sivrilmiş bir genç oyuncuyu çıkarmak çok daha zor. Lig sonuncusunun stoperini bile 4 milyon € alabildik. Transferin bitmesine saatler kalmış ya red edemeyecekleri bir para vereceğiz yada zaten alamayız. İkinci ihtimal çok daha gerçekçi.

Cajuste'de zor ama kadro dışı gibi olması ve 2 yıllık sözleşmesinin kalması belki dedirtiyor. Bizden başka bir lige transfer olamayacağından oyuncu da gitmek istediğinden bir ihtimal fırsat doğuyor gibi. O yüzden o bence Assunçao'ya göre daha kolay gibi duruyor.

Bilmiyorum o teklif ne kadar doğru ama şu anda Cajuste kadro dışı gibi duruyor ve az sözleşmesi kaldığından onu almak daha kolay diye düşünüyorum.

Portekiz'den adam çıkarmak zaten çok zor. Hele hele potansiyeli anlaşılan sivrilmiş bir genç oyuncuyu çıkarmak çok daha zor. Lig sonuncusunun stoperini bile 4 milyon € alabildik. Transferin bitmesine saatler kalmış ya red edemeyecekleri bir para vereceğiz yada zaten alamayız. İkinci ihtimal çok daha gerçekçi.

Cajuste'de zor ama kadro dışı gibi olması ve 2 yıllık sözleşmesinin kalması belki dedirtiyor. Bizden başka bir lige transfer olamayacağından oyuncu da gitmek istediğinden bir ihtimal fırsat doğuyor gibi. O yüzden o bence Assunçao'ya göre daha kolay gibi duruyor.
İkisinden biri gelsin de hangisi olursa olsun pişman olmayız. Yarın bu saatler inşallah mutlu oluruz.

Galatasaray, Gustavo Assunçao'nun transferini bitirdi! Oyuncunun bugün İstanbul'da olması bekleniyor. (Sabah)

In a recent report, AS has claimed that Everton are locked in a three-way battle for Famalicao midfielder Gustavo Assuncao. It is understood that the Toffees could face competition from Manchester United and Wolverhampton Wanderers in pursuit of the Brazilian talent, who could be available for a transfer in January or at the end of this campaign for €20m (via AS).

BU NE OLM

Üst Alt