Guti, Galatasaray'ın ilgisini doğruladı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Guti, Galatasaray'ın ilgisini doğruladı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Guti ; "Müthiş bir teklif aldım"

Yine sorunun çözümü yanlış yerlerde aranıyor o zaman. İstersen Xavi'yi getir arkadaşım arkasına kimi koyacaksın? Mustafa Sarp İle Barış'ı mı? Bir tane önlibero alamadılar ya adam gibi senelerdir bu kadar zor mu bu ben anlamadım ki...

Fransa liginde 5. ile 10. takımların orta sahalarını duvara yaz ok at al ikisini. Hala daha Guti peşindeyiz. Bu kadar fenerleşeceğimizi 10 yıl önce söyleseler güler geçerdim...

Yine sorunun çözümü yanlış yerlerde aranıyor o zaman. İstersen Xavi'yi getir arkadaşım arkasına kimi koyacaksın? Mustafa Sarp İle Barış'ı mı? Bir tane önlibero alamadılar ya adam gibi senelerdir bu kadar zor mu bu ben anlamadım ki...

Fransa liginde 5. ile 10. takımların orta sahalarını duvara yaz ok at al ikisini. Hala daha Guti peşindeyiz. Bu kadar fenerleşeceğimizi 10 yıl önce söyleseler güler geçerdim...

Bitti mi transfer sezonu onlibero almayacagiz diye aciklama mi yaptilar?On libero gelip ayhanla mi pas yapsin.Orta sahayi yeniden duzenliyoruz iste.

Size bazı transfeler çok lüks kaçtığı için mi Guti'yi beğenmez oldunuz, anlamadım ki. 98'den beri Guti, Madrid'in yıldızıdır. Facebook sayfalarında adamlar Guti'ye Madrid'in kaptanlığına layıksın, Diğer Zidane sensin. "Lütfen gitme" derlerken siz kalçanızdan konuşuyorsunuz, ilginç. Guti dünya markasıdır. Guti bir piyasadır. Guti futbolcu kelimesinin tam manasıdır.

İspanyol taraftarlarından kesitler sunayım sana; "Adios guti !!!

Q te vaya bien el en Galatasaray, eres uno de los mejores centrocampistas de la historia, me gustaba verte jugar al lado de Zizou... ahora estas hecho unv erdadero Maestro, digno de llevar la sinta de Capitan... Gracias Guti !!!"

Çevirebildiğim kadarı ile, "Guti gitme. Zidane'dan sonra bu takımın kaptanlığa layık olabilecek oyuncusu sensin......"

"guti i like you,you is the best in r.mdrid........"

Guti, R.Madrid'in en iyisi.

Vesaire..

Yani söylemek istediğim "Biz hala Gutilerleee uğraşıyoruz, Carrick'ler le uğraşmamız gerekirken" ..

Ne Guti'yi istediğimiz kesin ne de dmc almayacağımız.O nedenle atıp tutmak için daha erken.Ama önceki seneler için konuşursak hatalı olduğumuz açık.Linderoth'u çok bekledik biz.

Tek sorun yaşı.Ama süper bir oyuncu.Gelirse kaptan olacağı falanda saçmalığın daniskası.

kaptanlik falan verilirse rezalet olur bizim gayet cok iyi bir kaptanimiz var arda o gitti mi neill baros keita gibi hirsli takimin galibiyeti icin calisan oyunculara vermemiz lazim

Transferi iyi olur tamam da bu kaptanlık işi yalan olur.:asd:Arda giderse kaptan Lucas olmalı kesinlikle.O olmadı Baros,o olmadı Sabri.Guti'ye verilmez kaptanlık filan verilmemeli de zaten.

Abi Guti 34 yaşına geldi. Guti'yi almak günü kurtarmak değil midir? Madem öyle devrim, gelecek muhabbetine giriyoruz. Guti yanlış transfer olmaz mı? En fazla 2 sene takıma katkı sağlar. Guti'nin kalitesine lafım yok. Xavi'den sonra dünyanın en iyi pasörüdür kanımca. Ama bu ülke de Guti'yi kaldırmaz.

Size bazı transfeler çok lüks kaçtığı için mi Guti'yi beğenmez oldunuz, anlamadım ki. 98'den beri Guti, Madrid'in yıldızıdır. Facebook sayfalarında adamlar Guti'ye Madrid'in kaptanlığına layıksın, Diğer Zidane sensin. "Lütfen gitme" derlerken siz kalçanızdan konuşuyorsunuz, ilginç. Guti dünya markasıdır. Guti bir piyasadır. Guti futbolcu kelimesinin tam manasıdır.

İspanyol taraftarlarından kesitler sunayım sana; "Adios guti !!!

Q te vaya bien el en Galatasaray, eres uno de los mejores centrocampistas de la historia, me gustaba verte jugar al lado de Zizou... ahora estas hecho unv erdadero Maestro, digno de llevar la sinta de Capitan... Gracias Guti !!!"

Çevirebildiğim kadarı ile, "Guti gitme. Zidane'dan sonra bu takımın kaptanlığa layık olabilecek oyuncusu sensin......"

"guti i like you,you is the best in r.mdrid........"

Guti, R.Madrid'in en iyisi.

Vesaire..

Yani söylemek istediğim "Biz hala Gutilerleee uğraşıyoruz, Carrick'ler le uğraşmamız gerekirken" ..

Üslubunu sağlam tut önce adam gibi verilen cevaba veya sorulan soruya bende her zaman cevap var aynı fikirlerde olmak zorunda değiliz ama birbirimize terbiyesizce cevap verme hakkını tanımaz. Ben burda kimseye bilmemneresinden sallıyor diyor muyum? Herkesin fikri kendine. Dikkatli konuş. Ben aklımla konuşurum bilmemneremden değil.

Söylediklerinin normal kısmına gelirsek de, biz Guti'lerle uğraşmadan önce takımdaki yıllardır süren eksikleri kapatmaya odaklanmalıyız. Yıllardır Barış denen adamın önüne transfer yapıp duruyoruz önce bi onu gönderip yerine adam alalım. Guti büyük topçu merak etme senden de daha iyi bilirim. Ama bu adamlar zor adamlardır birkaç Lincoln eder bu adam. Bu futbolcu kadrosuyla bir Lincoln'ü kaldıramadı bu takım işler kötü giderken. Eğer Guti gelicekse arkasını da dolduracaksın.

Guti aslında cinsel tercihi ile tartışılsada.Karakterli bir oyuncu gelirse ortasahaya biraz daha takviye ile takım 3. senesinde taşlar yerini bulacak gibime geliyor.her sene bir bölgede ciddi sorunlar yaşıyoruz.her bölgeye alternatifli sağlam yedekler lazım.yoksa daha çok 3. lükler 5. likler görürüz.

Eğer gelirse rakip taraftarlarca alay konusu olabilir ama sahada yaptığı işe bakmak lazım:) Güzel transfer olur.

bence bu transfer gerçekleşirse, yanına top yapan akıllı bir oyuncunun katılımıyla birlikte Elano'nun performansıda artar, adeta yeni transferimiz gibi olur. Ayrıca şöyle basan savaşan, adam yiyen cinsinden önlibero takviyeside olursa müthiş bir orta sahamız olur.

Abi Guti 34 yaşına geldi. Guti'yi almak günü kurtarmak değil midir? Madem öyle devrim, gelecek muhabbetine giriyoruz. Guti yanlış transfer olmaz mı? En fazla 2 sene takıma katkı sağlar. Guti'nin kalitesine lafım yok. Xavi'den sonra dünyanın en iyi pasörüdür kanımca. Ama bu ülke de Guti'yi kaldırmaz.

:confused::confused:

bence bu transfer gerçekleşirse, yanına top yapan akıllı bir oyuncunun katılımıyla birlikte Elano'nun performansıda artar, adeta yeni transferimiz gibi olur. Ayrıca şöyle basan savaşan, adam yiyen cinsinden önlibro takiviyeside olursa müthiş bir orta sahamız olur.

Topal - Zokora takası süper olurdu. :)

Guti bence gelmesin yaşı çok ilerledi.Daha çok kazanmaya aç yaşı 27'yi geçmeyen adamlar almamız lazım madem sistem oturtmak istiyoruz o zaman alacağımız adam hele ki orta sahaysa uzun sene oynamak zorunda.Üstelik Guti'nin türkiyeyi ne kadar ciddiye alacağı ayrı bir sorun para için gelmediği ne malum?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt