real madrid'de forma giyen 33 yaşındaki ofansif orta saha. zaman zaman forvette de oynayan guti, pas konusunda xavi kadar olmasa da çok usta bir isimdir.(bkz. yıllanmış şarap)

(bkz. sihirbaz)
 
Cevap: guti hernandezpellegrini denen futbol özürlü arkadaşın neden ilk 11'de başlatmadığını düşündüğüm adam. xavi kadar olmasa da ona yakın oynayabilecek bir isim. ilginçtir ki maç boyunca realin yakaladığı en net ve tek pozisyonu olan van der vaartın şutundan önce pası atan adamdır.bkz. öyle pas mı olur olm?
 
Cevap: guti hernandezGelecek sene İngiltere,İtalya ya da Arap ülkelerinde oynayacağını açıklayan bize gelse ortasahayı coşturacak adam.
 
Cevap: guti hernandezGay, yani bir erkekle ayni yatagi paylasmayi seven bir futbolcudur.Topcu degil, topdur.Topcu degil, topun ta kendisidir.
 
Cevap: guti hernandezElano gitmesin diyenlerdenim ama Guti gelirse Elano :tiphat::tiphat: :eek:Vallahi ne deşem boş şimdi. Guti gelirse Elano giderse hiç üzülmem. Guti abi sonuçta hem Aslantepe için bir yıldız transfer etmiş oluruz, hem sisteme de çok uygun bir transfer yapmış oluruz. Ama yaşı beni endileşendiriyor. 33 yaşında.
 
Cevap: guti hernandezHerkesin gay dediği, sokakta öpüşen ama iki tane çocuğu olan süper-sonic futbolcu. Yaşını göstermez, futbolu ağzı açık bırakır.İnşallah seneye Galatasaraya gelirde TSL asist görür.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt