# Guti Hernandez - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Guti Hernandez

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Guti Hernandez

Hele bir gelsin;Ronaldo gibi maliyetini 1 ayda çıkartır.Baros'u gole boğar be.İbra ve Pique'yi gören oldu mu?

Şu gutinin arkasına sağlam bi zenci bulucan en it gibi koşanından offf neler olur neler (Yani maçta iyi şeyler olur Gutinin özel durumu düşünmeyin :eek:)

Evet muhabbeti döndü burada ve ben de içimden kızdım açıkçası.Benimki tamamen espiriydi.Adam gayse gaydir değilse değildir bize ne?Ben oynadığı topa bakarım.

Bir de diyorlar ki Fenerlilerin diline malzeme oluruz...Sanki adamlar çok düzgün de bizim topçuların ahlak bekçiliğini yapacaklar

yanlış transfer olur guti her nekadar iyi oyuncuda olsa katkıda sağlayabilir ama guti tarzında değilde bize bize aurelıo(her ne kadar sevmesemde) tarzında adam lazım. diarra gibi adam lazım ama alamayız.

Gay falan değil Guti adam evli barklı ve çocukları var. Hatta eşine ve çocuklarına çok önem verir.

n_real_madrid_j_m_gutierrez_guti-85218.jpg

Farklı futbolcu Guti. Formasında Guti Haz yazar. Haz, kendi ismi olan Hernandez'in H'si, Oğlu Aitor'un A'sı ve kızı Zaira'nın Z'si nin birleşimi.

Gay biseksüel neyse ne millete ne yahu.Baros'a da öyle diyorlardı.Guti hazretleri keşke gelse.

yok millet bizim taraftar iki mac sonra kosmuyo diye beyenmez bunu ben size söylim (paslari mükemmel olsada)

Bu adam değil Ramos un gay liğinden şüphelendi İspanyol basını ama bu Guti için bi yuvarlamaca oldu valla :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt