# Guti Hernandez - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Guti Hernandez

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Guti Hernandez

Guti, İspanyada sürekli Xavi, Fabregas gibi asistcilerle kıyaslanan bir adam. Varalım biz dusunelim iyi mi olur :) Elano yerine mi acaba? Yoksa onla mı? Peki arkaya zenci alma hayallerimiz? (şaka yapılmasın şu cümleye :D)

Tek sorunu yaşı.33 yaşına gelmiş bir oyuncu ile 4-3-3 sisteminden nasıl faydalanacağız.Sakatlık durumlarındada kolay kolay iyleşmez.

Adam iyi ama ilerleyen yaşı büyük problem.Fiyat konusunda iyi bir meblağa alınabilirse güzel olur ama abartı bir rakama getirilsede yazık olur.Bize daha çok aç oyuncu lazım.Guti ununu elemiş,eleğini asmış bir oyuncu,gelirsede para için gelir..

Böyle adamların peşinde koşmak tamamen zaman kaybı.Bu adama ödenecek para da israftır.Gitsinler Nuri'yi Gökhan'ı getirmek için uğraşsınlar.

Böyle adamların peşinde koşmak tamamen zaman kaybı.Bu adama ödenecek para da israftır.Gitsinler Nuri'yi Gökhan'ı getirmek için uğraşsınlar.

Marca haberin sonunda "Guti Türkiye'nin en güçlü kulübünün yeni lideri olacak." yazmış. Kupaları almasan da, 4 sezon CL'ye çıkmasan da bu böyle Galatasaray'ım seni seviyorum...

Söndürmeyin hevesimi, bir deneme yapayim dedim öylesine. Ne yapayim, cok istiyorum Guti'nin gelmesini :D

21ompz4.png

marca ispanyanın fotomacıdır çeşıtlı ulklerde kı buna TURKIYE de dahıl devamlı bırbırlerıne haber yaratıp satmakla unluluerdır örneğin ronaldinho feneve doğru kaynak marca dıye yazar genelde fotomac daha sonrada marca bunu kullanır böyle gıder

Mükemmel bir futbolcu ama burda Real de ki gibi istekli olurmu orasını bilimem. Yaşıda baya var riskli bir transfer.

ben alınması taraftarıyım..şimdi forumlarda dolaşıyorum antuda falan ödleri patladı direk bu adam gelecek diye..gerçi kimi alsak tırsıyolar .. yani transfer riskli iştir ya jo ne umutlarla geldi mesela .. neill gelrken yaşını düşündü herkes..tugay kaç yaşına kadar oynadı ..alex fb de hala oynuyo 33ünde adam git gide çıta yükseltiyo.. rijkaard istiyomuş zaten..bence 2 sene rahat eder orta saha bu adamla beraber ama elano da kalacaksa eğer elano ve gutinin arkasına çok sağlam her maç 90 dk yı çıkaracak bi ön libero şart olur(mehmet giderse)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt