# Guti Hernandez - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Guti Hernandez

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: İspanyol Medyasına Göre Guti Galatasaray'da

Başarıya doymuş para için gelecek olan adamları istemiyorum artık bu takımda.Kaldıki medyanın neler yapacağıda ortada.

Orta sahaya ; Guti gibi geçiçi çözüm bulunmamalı. 34 yaşına gelmiş, istediğim o çift yönlü oyunu 1 sene dahi zor oynar.

Rijkaard geldi , sistem falan derken yaşı bu kadar fazla olan bildiğim kadarıyla Real Madrid dışında başka kulüpte forma giymemiş birisi. İspanyol oyuncuların yurt dışında pek de başarı olmaması, bu yaşa kadar başka ülkeye gitmemiş birinden bahsediyoruz.

Şu anda en önemli eksik orta saha ve bütçenin çoğu buraya harcanmalı; parayı böyle birine yatırmak çok da mantıklı gelmiyor, bana.

Umarım gerçekleşmez böyle bir transfer.

Valla ortasaha içini stediğim 2 oyuncudan biri.Diğeri de Tim Cahill.Gelirse süper olur.İnşaallah.Yanlış bilmiyorsam bedavaya gelecek eğer gelirse.Bu bakımdanda maddi bir sıkıntı olmaz.

Fotomaçta,fanatikte olsa bu kadar inanmazdım.Yabancı basına daha çok güveniyorum açıkçası.Ayrıca Guti'nin de bir açıklaması vardı birkaç ay önce.İngiltere,İtalya ya da Arap ülkelerinde oynayabilirim diye.Transferin gerçekleşmesi çok zor değil bence.

Adam top mop ama iyi futbolcu , gelse cok iyi olur orta sahayi toparlar.

gelirse çok iyi olur.bu yıl real madrid o kadar yıldız transferine rağmen yine gutiye döndü.gelirse çok iş yapar türkiyede

guti buya guti.34 yasında ama diri adam orası ispanya burda sert oynanıyo futbol dıyenlerde olabilir ama gutinin nası hırcın sert oynadıgınıda yediği kırmızılardan biliriz.

ne yapacaz 34 yasında adamı yaa.. o ince bileklerini çat çat kırarlar burda gutinin .

İhtiyacımız var böyle bir tecrübeye.Savunma yönü de zayıf değil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt