Hagi: "Biraz daha sabır istiyorum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi: "Biraz daha sabır istiyorum"

Cevap: Hagi: "Biraz daha sabır istiyorum"

Sezon sonu hagiyi gonderip lucescu alsak sezginin yerinede hakan sukur gelse bu takim anca duzelir

ARtik bu takimda, hic bir zaman eski birisini görmek istemiyorum. Biz profesyonel degiliz, gelen adamlar lar da cidden profesyonel gibi calismiyorlar.

Sözde değil özde sabır

Dilde sabır, yüzde sabır.

Bende sende, bizde sabır

Ya Sabır,Ya sabır,sabır...

hagi onurluca istifa et git romanyada orta sıra bi takım çalıştır,galatasaray sana birçok gömlek büyük maalesef,bizim efsanemiz olarak kalmanı yeğler bu taraftar...

Sabır diye diye taşı çürüttük

Sabır diye kervanları yürüttük

Sabredip de damarları kuruttuk

Sabırdan kuyruğu kıvırmışım ben

devre arası istediğin oyuncular alındı hagi daha ne sabırı bu maça kızmıyorum ama ilerki zamanlarda inşallah bu böyle gitmez...

her mac aynisi

klasiklesmis hagi laflari

"kötü oynamadik"

"cok calismamiz lazim"

"sabir lazim"

birkere iyi oynadigimizi görmedim ama herseferinde kötü oynamadik...

madem cok calisman lazim ozaman sabah aksam calis ne diye aliyorsun bizden o paralariki...

sabirda biryere kadar artik yapacaksan birseyler yap yoksa diskapidan tinkinos yaparlas seni...

Gencleri oynatsin, hak etmeyen Galatasaray formasini milyonluk beyefendileri de gøndersin sabir ederim kendi adima. Organizsyon yaratmaya calissin bir de. Baros ve Arda sakatti diye aciklamalar olmus eee zaten Arda eski Arda olsun Baros dønsun iyi køtu takimi bir sekilde cogu kisi idare eder takimi yedek kulubesinden. Organizasyon yaratacak misin Galatasaray'in oynadigi futbolun bir tarzi olacak mi yoksa genel ifade ile klasik antreman sonra 11 kisilik kadro kurup biraz da kaosvari mi olacak bir seyler. Yok hayir sabredelim de ne yaratacaksin. Bari bunu søyle cunku ønceki takimlarda ne yarattigina dair bir referansim yok. Chealse gibi mi olacaz mucadele gucu yuksek ya da Barca gibi mi olacaz ya da BVB gibi genclerden kurulu bir sey mi yaratacaksin ya da Terimvari 90 dakika oyunculari ølene kadar kosturacak misin? 2000'lere mi dønecegiz ?

Sabir kelimesi ki bazi arkadaslar da kullaniyor bunu. Neye sabredecegiz bunun cevabi da olsun. Rijkaard adina neye sabrettigimi biliyordum ne yaratmaya calistigini biliyordum. Yok hayir Hagi de bir tarz yaratmayacak sadece bazi oyuncular dønunce mac kazanacaksak neye sabredeyim en kisa zamanda en hizli sonucu alan birisi gelsin o zaman. Uzun vadede bir sey yaratmayacaksan neye sabredeyim. Hani klasik Baros gelip Arda gelip sonra bunlarin yetenekleri ile mac kazanacaksak niye Rijkaard gitti niye sen geldin. Cevabi yok cogu seyin.

Üst Alt