Hagi' den Maç Sonu Açıklamalar: "Erkekçe Söylesinler" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi' den Maç Sonu Açıklamalar: "Erkekçe Söylesinler"

Cevap: Hagi' den Maç Sonu Açıklamalar: "Erkekçe Söylesinler"

Ayıptır ayıp.Bu dediğiniz ayıbın önde gidenidir.

Hagi hemen giderse 4.lüğe falan mı yükseleceğimizi düşünüyorsun?

Veya Hagi gidince hemen yerine (sezon daha bitmemiş) kaliteli bir teknik adam bulabileceğini mi düşünüyorsun?

Ah ulan Hagi.Keşke kötü günde gelip bunları konuşturmasaydın.

Peki kalirsa ne olacak, oyuncularda moral 0, bizde moral 0.

Yeni gelen TD oyunculari gormus olur, kim kalcak kim gitcek onun hesabini yapar.

Yeni gelen TD oyunculari gormus olur, kim kalcak kim gitcek onun hesabini yapar.

Arkadaşım ben mi anlatamıyorum.

Sezon bitmeden zaten yeni td falan hayal.

Kimi getireceksiniz.Real'e tazminat ödeyip Mourinho'yu mu getireceksiniz.

Hagi gitmeli, Tugay sezon sonuna kadar kalmali. bari Fener macini kurtaralim da itibarimiz kalsin.

Bahri Havadır’a 2 yöneticimiz o zaman bizde yüzüne karşı söyleriz demiş Hagi için

Bahri bir kerede tuttursa:)

Hagi istifa etsin daha iyi,bu saçma yönetime kendisini kovdurtmasın ne haliniz varsa görün diyip kapıyı vurup çıksın..En yakın zamanda genel seçim farz oldu.

adnan polat gitse hagi iyi teknik adam mı olacak.

hagi td değildir, kadro yeterli değil orası bi gerçek ama haginin oynatmaya çalıştığı bi oyun şekli yok, oyuncu değişikliği konusunda bilgisiz oyun okuma konusunda yetersiz saysan daha böyle gider...

o zaman o yeni TD Hagi 'den önce gelseydi de Hagi taraftarın önüne atılmasaydı. Her sonuçta en büyük hata Adnan Polat 'ın. Önce o gitsin sonra Hagi 'nin istifası için en çok biz bağırırız.

Arkadaşım ben mi anlatamıyorum.

Sezon bitmeden zaten yeni td falan hayal.

Kimi getireceksiniz.Real'e tazminat ödeyip Mourinho'yu mu getireceksiniz.

yahu Hagi kalsında ne olacak. zaten gidecek %100. bari Tugay geçer yerine kalan maçlarda A2 den gençleri oynatırda belki 1-2 genç oyuncu kazanırız, takımı seneye hazırlar. Hagi bu akşam ipleri kopardı anlamadınmı hala...

Hagi senin herhangi bir suçun olduğuna ilnanmıyorum ama ister başarılı ol ister başarısız, sen her zaman bizim efsanemiz olarak kalacaksın.

Öte yandan bu yönetim Galatasaray tarhinin gelmiş geçmiş en kötü yönetimi sıfatından hiç bir zaman kurtulamayacak.

Adnan Polat gene kazanacak lan Hagi giderse :eek:

Hagi harcanacak bu kez.Vizyon değişmedikçe, yönetim değişmedikçe daha nice teknik direktörlere kötü teknik direktör diyeceksiniz siz.

yahu Hagi kalsında ne olacak. zaten gidecek %100. bari Tugay geçer yerine kalan maçlarda A2 den gençleri oynatırda belki 1-2 genç oyuncu kazanırız, takımı seneye hazırlar. Hagi bu akşam ipleri kopardı anlamadınmı hala...

Ben de diyorum ki Hagi gitse ne olacak.

Siz mi anlamıyorsunuz?

Hagi bu boru değil HAGI.Zaten kaybedilecek veya kazanılacak birşey kalmadı.Kalsa birşey değişmez diyorum.

Adnan Polat bence Marttaki kongre sonucunu görmeden yeni hoca getirmez..Orda ibra edilirse,Polatta bence seçime gitmez..O zaman gelecek sezona takımı hazırlamak için kesin hocayı getirir.Sportif direktörde kimse gelmez..Mart sonunda herşey belli olur.

Adnan POLAT istifa. batırdın koskoca camiayı çek git başımızdan...

Hagi eleştirilebilir,kovulabilir,kötü teknik direktörlük yapabilir ama yeri hep aynıdır biz de,hiçbir koşulda değişmez.Tüm Galatasaraylılar için de böyledir bence yada böyle olmalıdır..

Hagi eleştirilebilir,kovulabilir,kötü teknik direktörlük yapabilir ama yeri hep aynıdır biz de,hiçbir koşulda değişmez.Tüm Galatasaraylılar için de böyledir bence yada böyle olmalıdır..

HAGİ bizim için her zaman futbolcu HAGİ olarak kalacak. Bu takımı mahveden, beceriksiz ADNANS ların suçu hep bunlar...ADNAN POLAT defol git başımızdan...

Reis anlıyorum öyle zaten fakat, bence sezon sonuna kadar kalmalı.Artık kazanılabilecek birşey yok ve sezonun ortasında kalkıp yeni teknik direktör getiremezler.

Bugün istifa tezahüratlarına çok üzüldüm. Ama işte bu noktaya gelineceğini düşündüğümden ve Misimovic'i yollamasından dolayı gitmesinden yana bir tavır almıştım. Aslında Hagi'nin yüzündeki ifade herşeyi anlatıyordu. Adnan Polat sırf taraftarı yatıştırmak için getirtti. Hagi'yi de çok suçlamak istemiyorum.

Hagi ilk geldiğinde bi yazı yazmıştım. Neden geldin koca efsane, kendini bu adamlara oyuncak etme sakın. Bu adamlar senide yutacak, senide yem olarak kullanacak diye. Şimdi aynen dediklerimiz çıkıyor. Adnan Polat sağolsun Hagi gibi adamıda kendi oyuncağı etmesini bildi. Suçu Hagi'ye yıkıp aradan çekildi.

Galatasaray'ı ne kadar çok sevdiğini biliyoruz.... Adamsın HAGİ!

Bahri:Ben bugün yöneticiler ile birlikte idim..

Fatih Terim'i zor görüyorlar..O Olmassa

Avcı,Kafkas,Ertuğrul,Hikmet adaylar arasında..Yerli olacakmış..Doğru iseeeee:D

Üst Alt