Hagi, derhal istifa etmelidir! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi, derhal istifa etmelidir!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Lütfen Efsane Kal Hagi

Tüm forum üyelerinden ve Hayri senden özür dilerim bana hiç yakışmadı ceza vermeseler bari son günlerde çok asabi olmuşum.

cool ol biraz dostum, baltayi tas'a vurma, benden söylemesi;)

dip not: senin mesajini begenenlerden biri de Sahin Ak :D

o sana anlatir baltayi tas'a vurmakla ne demek istedigimi :)

Yok cool olmak bana ters.Hem ben sizle o konularda boy ölçüşemem o yüzden uzamaması benim açımdan iyi olur.

Hagi bugünde kaldığı yerden devam etti.

Taktiksel değişiklikleri çok kötü diyorduk ama bugün anladık ki taktiksel bilgisi yokmuş.

Sanki her şey tamam, her başarıyı yaşatmış bize, tek eksik Fenerbahçe maçı gibi davranıyor. Bu takım 84 gündür deplasmanda galip gelemiyor. O, Fenerbahçe maçını düşünüp, ilk 11'den, Gökhan, Yekta, Culio ve Kazım'ı çıkarıyor, Culio'yu kadroya almıyor.

Tamam taktiksel bilgisi yok, peki hiç pratik zekasıda mı yok? Madem Culio'yu bu hafta kadroya almıyorsun, geçen hafta rakiplerimizin yaptığı gibi Culio'ya son dakikalarda kart gördüttür de kartları silinsin. Şimdi bir sarı kartta yine oynayamayacak.

Gelelim asıl komediye.

Bugünkü maçın kadrolarını ve oyuncu değişikliklerini görsem ve takım isimlerini görmesem, ya Real Madrid'le oynadığımızı ve şansa bala gol atıp, üstüne yatma isteğimizi düşünürdüm, ya da Ankaragücü'nün, Zeytinburnuspor'la falan oynadığını ve Zeytinburnu'nun skora yatmak istediğini düşünürdüm. Ama gerçek olan bizim, Türkiye'nin en büyük kulübü Galatasaray'ın olduğu ve ligin ortasıra takımlarından Ankaragücü'yle oynadığımız. Maçta öndeyken skora yatmak istiyorsan bari pas yapmaya çalışta rezil olma. Yedeklerde defans gücü yüksek oyuncularda olsa bir derece anlarsın. Oyuna aldığı oyuncular; M.Sarp ve Barış. Yediğimiz son iki golde de başlangıçta Barış'ın pas hataları var. Tabi birde önlibero Cana'yı, stoperde oynatma fantezisinide es geçmemek lazım. Tabi bunların hepsinden önce Mustafa Sarp ve Barış gibi adamların futbolcu olmadığını anlamamış ve onlardan medet uman bir adamdan bahsediyoruz.

Büyük bir hoca olamadın, büyük bir Galatasaraylı gibi, kendin ve Galatasaray için, İSTİFA ET Hagi.

Cevap: Hagi, derhal istifa etmelidir!

sezon başında teslim alsın, Barcelona'yı bile La Liga'da küme düşürtür bu adam.

DEFOL GİT ARTIK YETER! bütün kredini saygınlığını bitirdin. bir daha bu kulübün önünden bile geçme..

konuyu açan arkadaş oyuncu tercihlerini eleştirmiş ama fazlası da var

teknik direktörün tek görevi ilk 11 kurmak değildir

teknik direktörlük playstation oynamaya benzemez

hagi teknik ve taktik adına Galatasaraya hiçbişey vermedi

ayrıca 1 farkla öne geçince hemen savunmaya kalas alma huyu bizi mahvetti

yapabildiği tek manevra oyuncuların mevkileriyle oynamak çünkü teknik direktörlük adına bildiği bişey yok

rakipler korner taktiği duran top taktiğiyle her maç avantaj sağlarken ve gol atarken biz hiç öyle şeyleri kullanamıyoruz

fizik olarak nasılız ? yine gayet sıradanız

bi de herşey tamammış gibi culio yekta gibi oyuncular fener maçında oynayabilsin diye yedek bekliyo

Hagi süre istiyosun ama sen bir takımın geleceğini hazırlayacak bir teknik direktör değilsin

lütfen istifa et

kimse ya anlamıyor, ya da anlamak istemiyor.

bu herif Bursaspor'un başında yarım sezon kaldı ve o sene Bursa küme düştü! bir dahaki sene için onun temelleri mi atılıyor?

bir tek onu yaşatmadı bize, onu da mı yapsın? Tugay Kerioğlu ile birlikte arkalarına bile bakmadan defolsunlar! Tugay kim, nerede neyi ispat etmiş, bilgisi nedir hoca olarak?

hepiniz yol alın!

Hagi'den önce Adnan Polat gidecek beraberinde Hagi+BAM+Balta+Servet gibi takıma zarar verenler gidecek.

Adam akıllı bir teknik direktör ile anlaşıp, gelecek senenin planlanmasına erkenden başlamak en doğrusu. Bu gidişle, yani Hagi'nin oyun prensibiyle devam edersek bir senemiz daha heba olacak.

Şuanda o adam akıllı teknikdirektörü bulabilcekmiyiz? Hadi buluruz diyelim bu yönetim böyle bir adım atmayı akıl edebilecekmi sence? Bu laflarla 4 sene geçti.Eğer bir sene daha heba olacaksa bu tarz düşüncelerin yüzünden olacak.

Halen daha bu adamlarla nasıl geleceği planlamak istiyorsunuz yemin ederim anlamak çok güç.

Adam akıllı bir teknik direktör ile anlaşıp, gelecek senenin planlanmasına erkenden başlamak en doğrusu. Bu gidişle, yani Hagi'nin oyun prensibiyle devam edersek bir senemiz daha heba olacak.
1 seneyi bırak 3 senedaha boşa gidecek..Hersene takım değiştir değiştir nereye..

Scout ekibimiz çalışıyormuş.300'e yakın oyuncu belirlenmiş..Perudaki gençler şampiyonası izlenmiş..Tanman rıdvana anlatmış..Seninde dediğin gibi yeni ekip bir an önce belirlenip,scout çalışanları ile birlikte oyuncu izlemeyi sürdürmesi lazım..Sezno sonuna kadar tugaylada gideriz.Tugayda bir kaç geni oynatmaya başlar..Oda kadro içerisinde denemeler.Sonra gelen hocanın yanında kalır.Fikir paylaşımları yaparlar..Bizim yönetim şunu bir düşünse iyi olacak..Günü kurtarmak için çalışmalar yapılırsa gelecek sene senemizde hibe edilir..

halı saha takımını bile idare edebilecek kapasitede olmayan bir adam Galatasaray Teknik Direktörü!

şaka gibi, ama acı bir şaka..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt