Hagi, derhal istifa etmelidir! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi, derhal istifa etmelidir!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Hagi, derhal istifa etmelidir!

suan ligtv de video izledim hagi hala zaman istemis...allahim yarabbim...polati da al git yaa...yeter yaa yeter...!!!!!!!!

bu adam 1 mac daha kalirsa cidden taraftarligimi iptal edecegim ya..olmaz olsun böyle birsey ya...!!!

tugay da gitmeli...bu kadar pasif yardimci mi olur arkadas...insan demezmi bu macta kewell degil pino girmeli diye...arda 1 senedir sakat en önemli macta en kritik dakikalarda oyuna giriyor...adam resmen dalga geciyor ya...3 yasindaki cocuk yapmaz bu tercihleri...

defol git artik su takimin basindan ama bize mustahak sen taraftara hirsiz dedin onlar i love you hagi dediler az bile bize

Hagi' nin adam oldugunu istifa ettiğinde doğrularım. Çünkü kovulursa 2 milyon € alacak ki zaten şerefi olan yönetimde Td de çeker gider

Arkadaşlar sakin olalım Hagi yanlış değişiklikler yapıyor olabilir ama şunu unutmayın takıma bir mücadele duygusu aşıladı,getirdiği oyuncular kaliteli oyuncular son 3 maçtır futbol olarak çok kötü olduğumuz sölenemez tamam hataları var ama bütün suçlu hagi değil dün akşam ki maçta ben takımı beğendim herşey iyi gidiyordu bakıyorumda herkes Hagi'ye yüklenmiş peki sorarım size hırsızın hiçmi suçu yok...

Istifa etmemesi bende hayalkirikligi yaratti. Tazminat bekliyor. Bu mu Galatasaray sevgisi Hagi? Galatasaray´in icine ettim, onurlu sekilde istifa ediyorum, tazminat da beklemiyorum diyemiyor. Hayalkirikligi. Yazik.

Tarihimizin en rezil günlerini yaşıyoruz, dün gece tarihe bir kara leke daha sürüldü..Ama şu dakika itibariyle ne istifa eden var, ne açıklama yapan...Adnan Polat senden kurtulduğumuz gün bayramımızdır yemin ederim, koca camiayı maymuna çevirdin sana yazıklar olsun...100 yıllık kulübe kendi holdingin muamelesi yaptığın için bu camia seni affetmeyecek..Adını yıllar sonra en rezalet başkan olarak hatırlayacağız emin ol!

Bence tazminattan ziyade belkide TD'lük için son şansı (Katar, İran hariç). Bir ihtimal gelecek sezona kalıp kurtarırım diyor, yoksa silinip gidecek futbol piyasasından.

images

Rıdvan Dilmen'i dinliyordum dün gece derbi sonrası ve yine çok güzel tesbit ve yorumlarda bulundu.

Galatasaray'ın yapması gereken şey bellidir.Beşiktaşın yaptığı gibi bizlerde yrd. ant. Tugay Kerimoğlu ile sezon sonuna kadar devam edeceğiz.Ancak en geç 3-4 hafta içerisinde teknik direktörlük koltuğuna oturtmak istediğimiz ismi kararlaştırıp, idmanları ve maçları dışarıdan takip ve analiz etmesini sağlayacağız.Yine parayı gözden çıkartacağız ve o şahsın istekleri doğrultusunda transferler gerçekleştireceğiz. Bu tarzda bir şey söyledi ve bence yerden göğe kadar haklıydı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt