Hagi gider Daum gelir - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi gider Daum gelir

Cevap: Hagi gider Daum gelir

Hagi'ye onumuzdeki sezonun sonuna kadar sans verilmesini istiyorum. Geleli daha henuz bir kac ay olmusken kredisi henuz tukenemez.. Ama Daum degilde Zico gelirse sevinirim. Bence cok basariliydi. Ustelik futbolcularla iliskisi cok iyiydi. Kazma Deivid bile hocasinin yuzunu kara cikartmamak icin dehset oynuyordu. Chelsea ve Inter'e kok sokturmuslerdi Zico zamaninda. Kiymetini bilemediler adamin.

Zico'da enteresan işler yapıyordu..Galatasaray'da tutmaz bence...Daum'un hocalığını beğenmeyenlere şaşırıyorum yanlız.Adam geldiği her takımı şampiyon yaptı.İnsani iletişimi de iyi.Daum Galatasaray'ı kaldırır bence...

Hagi gitsin

Feneri, Besiktasi calistirmis kokainman gelsin

IYIYMIS. Kulubu de milyar dolari olan silah tuccarlarina satalim, nasil olsa basari icin her yol mubah

daum basarili.fb de 4 sezon kaldi.2 sampiyonluk 2 de son dakikada giden sampiyonluk(bunda daumun sucu yok,daum mu cikip gol atacakti.adami gönderdiler.)ama ben daumu istemem lucescu gelsin yada gerets.ille alman olacaksa magath derim

Hagi'ye onumuzdeki sezonun sonuna kadar sans verilmesini istiyorum. Geleli daha henuz bir kac ay olmusken kredisi henuz tukenemez.. Ama Daum degilde Zico gelirse sevinirim. Bence cok basariliydi. Ustelik futbolcularla iliskisi cok iyiydi. Kazma Deivid bile hocasinin yuzunu kara cikartmamak icin dehset oynuyordu. Chelsea ve Inter'e kok sokturmuslerdi Zico zamaninda. Kiymetini bilemediler adamin.

yedek intere kök söktürdüler 1 -0 yendiler.sonra rövansda 3 lük oldular :)

lütfen artık zotomaç haberlerini taşıyıp forumda yer kaplatmayalım.adamlar bi şekilde prim yapıo:D:D

Gerets ne bizde ne de avrupada herhangi bir kulübü çalıştıramaz. Hasan Şaş dedi. Karısına yüklü tazminat borcu varmış. O yüzden araplardan fazla veren olmadığı için adam daha yıllarca arapların yanında çalışmak zorundaymış. Unutun Geretsi

Daum BJK ve Fb'de çok mantıksız ilk 11 seçimleri ve oyuncu değişiklikleri yapıyordu. Bu konuda Hagi'den beter. Hagi'nin ilk 11 leri kötü değil onun tek sorunu maç esnasında yanlış oyuncu değişiklikleri.

Çözümü Teknik Direktör değişikliğinde gördüğümüz sürece, kim gelirse gelsin "bize ilaç olamaz".

Üst Alt