Hagi: "İç Kavgalar Kulübe Zarar Verdi" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi: "İç Kavgalar Kulübe Zarar Verdi"

Cevap: Hagi: "Galatasaray artık büyük değil"

Dogrulugu tartisilir haberin. Ama aslinda ne demek istedigine bakilmali. Camia olarak algilamamak lazim, su anki takimin durumu olarak söylemistir söylediyse. Bence de büyük bir takim degil su anki takim. Abartmamak lazim. Konyaspor´dan biraz güclüyüz.

Haberi okuyunca haklı olduğu kanısındayım.

Polat da gittiğine göre yeni yönetimle artık kökten bir yapılanma yapılmalı.

Biz de senin futbolculuk döneminde sahip oldugun büyüklügü teknik direktörlük yaparken de görmek isterdik.

Seneye sampiyon olursak, sampiyon bir takim yarattim diye aciklama yapar Hagi :) Teknik Direktörlük konusunda baya kompleksli maalesef

İlk sayfada yorum yapanlar içeriği okumamış herhalde.

Haber senaryo olsa bile gayet güzel yazılmış.Misimovic olayını bilemem onun dışında yazılanların hepsi doğru.

Yahu şu an küçük takım olduk daha sonra tekrar büyüyeceğiz!!!!

Nasıl bir mantıkdır bu...

Türkiyenin en büyük spor klübü, tarihin gördüğü en rezil yönetimiyle çok ciddi başarısızlıklar yaşamıştır..Zaman ,zaman her büyük klübün yaşadığı gibi...

Ne Adnan Polat ne Hakan Şükür,ne Haldun Üstünel nede Arda Turan,ne Hagi nede Bülent Korkmaz ve daha niceleri artık umrumda değil..Zamanında çok büyük başarılarla klübe isimlerini altın harflerle yzdırmışlardır fakat bunuda karşılıksız yapmamışlardır..Evet efsane olabilirler ama benden daha Galatasaraylı olduklarınıda düşünmüyorum...

Ben sasirmadim futbolculuk döneminde Allah vergisi olan yeteneklerini konusturuyordu,bizde Haginin sayesinde cok zaferler kazandik,Hagide Galatasarayin sayesinde kupalar ve büyük paralar kazandi,bu bazı şeyleri degistirmez,herkez Rijkaard gibi efendice ayrilamaz,bu haber yalanda olabilir ama Hagi konusunda görüslerim herzaman sabit kalacak,Misimovic gibi büyük bir futbolcuyu bir hic ugruna harcadi,tabi asil kabahat Hagide degil,kabahat Hagi gibi ikinci sinif kulüplerden gelmiş bir adami Galatasaray gibi hedefleri büyük olan kulübe getirende.

Adam Galatasaray küçük kulüp dememiş.Sadece başında küçük beyinlerin olduğunu söylemiş.

Ben sasirmadim futbolculuk döneminde Allah vergisi olan yeteneklerini konusturuyordu,bizde Haginin sayesinde cok zaferler kazandik,Hagide Galatasarayin sayesinde kupalar ve büyük paralar kazandi,bu degistirmez,herkez Rijkaard gibi efendice ayrilamaz,bu haber yalanda olabilir ama Hagi konusunda görüslerim herzaman sabit kalacak,Misimovic gibi büyük bir futbolcuyu bir hic ugruna harcadi,tabi asil kabahat Hagide degil,kabahat Hagi gibi ikinci sinif kulüplerden bile gelmiş bir adami Galatasaray gibi hedefleri büyük olan kulübe getirende. .

Sen kasıntı kasıntı gezdiğin zamanlarda, bu adam sayesinde gezdin. Karaktersizmiş! Herkese etiket yapıştırmaya bu kadar meraklı bir millet daha yoktur. Raporladım bu sözlerini, inşallah ceza alırsın..

Sen kasıntı kasıntı gezdiğin zamanlarda, bu adam sayesinde gezdin. Karaktersizmiş! Herkese etiket yapıştırmaya bu kadar meraklı bir millet daha yoktur. Raporladım bu sözlerini, inşallah ceza alırsın..

Istedigin kadar raporla,ben Haginin futbolculuk dönemine bisey dedimmi?Hayir.Hagi Galatasarayda bedavaya oynamadi,hakkini aldi,ama teknik direktör olarak sifir,kendi basarisizliginin faturasini Misiye ve 21yasindaki Insuaya ödetti,devre arasinda 11 milyo €luk tranfer bütcesini nasil harcadiginida biliyoruz,asil kendisinin özür dilemesi lazim taraftardan ve camiadan.

Istedigin kadar raporla,ben Haginin futbolculuk dönemine bisey dedimmi?Hayir.Hagi Galatasarayda bedavaya oynamadi,hakkini aldi,ama teknik direktör olarak sifir,kendi basarisizliginin faturasini Misiye ve 21yasindaki Insuaya ödetti,devre arasinda 11 milyo €luk tranfer bütcesini nasil harcadiginida biliyoruz,asil kendisinin özür dilemesi lazim taraftardan ve camiadan.

Eleştirebilirsin, ayrı mesele! Ama kalkıp da adama ''karaktersiz'' demek, ayıptır! Basit bir kelime değil bu, ağır bir kelime! Bu yönetimle ilgili durumlardan dolayı, hiçbir şeye emin olamıyorum çünkü; bedeli hep başkaları ödedi. İhale hep başkalarına kaldı..

inananamıyorum ya ! adamlar iki satır yazıyı okumadan başlığa göre yorum yazıyor ve ciddiye alınmayı bekliyorlar ! PES YAHU

Eleştirebilirsin, ayrı mesele! Ama kalkıp da adama ''karaktersiz'' demek, ayıptır! Basit bir kelime değil bu, ağır bir kelime! Bu yönetimle ilgili durumlardan dolayı, hiçbir şeye emin olamıyorum çünkü; bedeli hep başkaları ödedi. İhale hep başkalarına kaldı..[/QUOT

O kelimeyi buraya yazmam yanlis olmus olabilir kabul ediyorum ama Haginin kendi basarisizliklarini kabul etmeyip sucun tamamini baskalarinda aramasi beni bu görüse itti.Galatasaray tarihinde hangi teknik direktöre 11milyon Euroluk transfer bütcesi verilmis?Birkere cikip Galatasaray bana iyi imkanlar sagladi,taraftar basarisiz sonuclara ragmen beni destekledi demedi,teknik direktörlük kariyeri bitmisken Polat ona bir firsat verdi,bütce verdi,her maglubiyetten sonra bu takim benim takim degil cümlesini kullanarak Rijkaarda tas atti.

Üst Alt