Hagi: "İç Kavgalar Kulübe Zarar Verdi" - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi: "İç Kavgalar Kulübe Zarar Verdi"

Cevap: Hagi: Küçük Bir G.Saray Gelmiş

Ulan Rijkaard bile senin kadar özgür değildi bu takımda..

Culio dedin aldılar..Stancu dedin aldılar 3'e 5'e bakmadan..

Rijkaard Marquez dedi bonservisi elindeydi 3'ün 1'ini çıkardılar..

Başka oyuncu istedi takmadılar bile adamı..

Sen takımla resmen benjamin geçtin gidiyor Misimoviç olayında yönetime çanak tutuyor,sonra da Galatasaray eskisi gibi değil,sen burada bir karaktersizlik örneği gösteriyorsun şayet bu açıklamayı yapmışsan ki inanıyorum çirkefliğini yıllardan beri biliyorum..Neyse umarım bir daha hoca felan olmazsın,hayatımda ilk defa bir hocadan ''Kiralık oyuncu kullanmam'' diye bir olay duydum inanılmaz şaşırdım,ki Hakan Balta denen herifin sadece kendi başına yedirdiği gol sayısı 18 olmuşken,tercihlerinde ne adalet vardı ne mantık..

Yolun açık olsun ama umarım buralara gelmezsin tekrar..

Cevap: Hagi: "Galatasaray artık büyük değil"

Hagi'ye laf ederken kelimelerini gözden geçir, efendi ol!! Sana mı kaldı milletin adamlığını belirlemek? Haber'den emin bile değilsin..

Haber doğruysa demişim..Yazıyı iyi oku bide 2.si benimle seviyeli konuş..burda sana yetki verilmiş diye ahkam kesme hakkın yok efendi ol...

Cevap: Hagi: "İç Kavgalar Kulübe Zarar Verdi"

Hagi doğruyu söylemiş. Bu takımda 3-4 yıldır gelen hocaların altını oyan bir ekip yokmu. Bu Baltalar-Barışlar-sarplar-aykutlar falan bu takımdan gitmezse bu takım düzelmez. Adamlar çete olmuş resmen.

Cevap: Hagi: "Galatasaray artık büyük değil"

Haber doğruysa demişim..Yazıyı iyi oku bide 2.si benimle seviyeli konuş..burda sana yetki verilmiş diye ahkam kesme hakkın yok efendi ol...

Bana yetki filan verildiği yok! Hepsini okusaydın ''haber doğruysa demişim'' olaylarına girmezdin. Sen ve senin gibiler, özellikle insanları kandıranlar, Galatasaray üzerinden nemalanmaya çalışanlar karşılarında beni bulacaklar. Sana rahat yok bu forumda. ''Mimlisin'', bunu kafana sok...!!

Cevap: Hagi: "İç Kavgalar Kulübe Zarar Verdi"

Belki konuşmuştur gerçekten ama söylediklerini çarpıtarak yazmış olabilirler.

Üst Alt