Hagi resmen gitti! - Sayfa 58 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi resmen gitti!

Cevap: Son Dakika | Hagi resmen gitti!

Gheorghe Hagi: "Galatasaray'in gelecegi icin bu adimi attim. Benim icin önemli olan Galatasaray'in gelecegi.1 Senelik sözleşmem olmasına rağmen gördüm ki Gs'ın planlarında yer almıyorum bu konuları görüştükten sonra sözlşememi feshettik.Daha önceki GS'a gelişimde işlerin iyi gittiğini düşünüyorum hatta çok iyi, ama malesef bu defa istediğim gibi gitmedi.Gs'ın geleceğini düşünerek, faydalı olacağını düşünerek bu kararı verdim, bende çok üzgünüm ama hiç pişman değilim.Taraftarlar herzaman bir klübün sahibidir, ben herzaman taraftar için oynadım, herzaman klübün yanında olmalarını istiyorum.Biliyorumki her Gslı üzgün şuanda, benimde ayrılış nedenim budur...Gs'ın geleceğini düşünerek adım atmasını istiyor ve umuyorum.''

Hagi:Gitmenin daha yararlı olduğunu anladım buna karar verdim..Yaptıklarımdan pişman değilim..

Hagi:Taraftarların her zaman takımın yanında olmasını istiyorum.

Hagi:Galatarasay'ın şuanda gelecek için iyi adımlar atması gerektiğini düşünüyorum.

Ey hagi sen niye gelecek için birşeyler yapmadın...

Hagi:Gitmenin daha yararlı olduğunu anladım buna karar verdim..Yaptıklarımdan pişman değilim..

Hagi:Taraftarların her zaman takımın yanında olmasını istiyorum.

Hagi:Galatarasay'ın şuanda gelecek için iyi adımlar atması gerektiğini düşünüyorum.

Ey hagi sen niye gelecek için birşeyler yapmadın...

elinden geleni yapmadiginami inaniyorsunuz?

Adnan Polat : Biz tabi zor bir dönem geçiyoruz, bir çok büyük projeyi geliştiriyoruz, ancak futbolda istediğimiz neticeleri alamadı.Verilen emeklerin karşılığı bu olmamalıydı, Hagi zor zamanda geldi sorumluluk aldı, çok ciddi çalıştı takıma daha iyi top oynamak için.Kendisi son 2 haftadır fikirlerimi sordu önümüzdeki dönemler için, ben farklı kişiler ve projelerin olduğunu söyledim.

Adnan Polat : zor bi donem geciriyoruz. futbolda iyi neticeler alamadık. kabus gibi bir sezon bizim için. verilen emeklerin karsılıgı bu olmamalıydı. GS'liler bunu hak etmiyor.. hagi zor zamanda kabul etti. ama arzu edilen olmadı malesef. onumuzdeki donemlerde daha farklı kişi ve projeleri dusundugumu soyledim hagi de o zmn simdi ayrılmasının iyi olcagını soyledi. ben sezon sonuna kadar kalsın istiyordum.

Adnan Polat:Zor bir dönem geçiriyoruz.Büyük projeleri hayata geçirmeye çalışıyoruz..

Adnan Polat:Hagi zor zamanımızda göreve geldi ve sorumluluk aldı

Polat:Hagiye sezo sonuna kadar kalmasını söyledim ama ısrarcı oldu..

Ntvspor niye göstermiyor....

Adnan Polat:Zor bir dönem geçiriyoruz.Büyük projeleri hayata geçirmeye çalışıyoruz..

Adnan Polat:Hagi zor zamanımızda göreve geldi ve sorumluluk aldı

Polat:Hagiye sezo sonuna kadar kalmasını söyledim ama ısrarcı oldu..

Ntvspor niye göstermiyor....

canlı basın toplantısı degildi cunku.. roportaj gibi yapmıslar toplantı cıkısı ;)

B_b7ff4ca6999dafe04eecf4456c4edff2.jpg

Üst Alt