Hagi'den G.Saray'a Hediye Futbolcu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi'den G.Saray'a Hediye Futbolcu

Cevap: Hagi'den G.Saray'a Hediye Futbolcu

eline verdigi kısıtlı bütçeyle yaptıgı transferlerle alttan yetiştirdigi çocuklar birmi yahu. azcık akıllı düşünün. maliyyeti fazla degilse neden denenmesin.

BAM diyorum.. baska soze gerek yok :) Selcuk + Melo vardi sanki adamin elinde.. bosa konusuyorsun.. Hagi'nin futbol bilgisine laf eden adamlara(!) laf yetistirmek imkansiz..

ben ne diyorum sen ne diyorsun??? Haginin futbol bilgisine laf etmiyorum, Hagi teknik adam olarak sıfır diyorum!

Her büyük topçu iyi teknik direktör olacak diye bişey yok.

Deneme konusunda : Tamaş,kingston,Lutu,Bruno,Victoria,Fabio Pinto,Petre,Bratu,Carrusca, bu adamlar 19-23 yaş arasında Galatasarayımıza geldiler ve hiçbirinden birşey olmadı.

Yabancı futbolcu alacaksak Melo gibi Ujfa gibi Elmander gibi Muslera , Eboue gibi olmuş adamlar almalıyız. Genç yıldız adaylarını Chelsea, Barcelona, Milan, İnter, Real Madrid, Bayern, Manu gibi dünya devleri erkenden kapıyor. Hem scout ekipleri çok sağlam hem menajerler onlara çalışıyor hemde oyuncular kendilerini daha iyi geliştirebilecekleri için 4 büyük ligi seçiyorlar (serie a, la liga, bundeslia, premier lig) fransa birinci ligi ve hollanda ligide genç yıldız adayları için altarnatif ligler..

dolayısıyla biz kendi içimizden yetiştirelim yıldızlarımızı. Bunu başarabiliriz. Genç oyuncu dışardan tercih edersek hüsran oluyor. 20-21 yaşında galatasarayımıza gelen oyuncularıda gördük cacık olmadı.

not: ben 18 yaşında gelen oldu demedim zaten alamazsınız 18 yaşıda gelecek vaad eden yabancı oyuncu.

Kesinlikle alınmalı 17 yaşında birinci ligde bu performansı kaç oyuncu gösterebiliyor Allah aşkına ?

Hagi 'nin geldiği dönemde bataktaydık. Fatih Hoca bile kafasını kullanıp reddetti Adnan Polatı. O dönemde Mourinho gelse takım yine ilk 3 e giremezdi ciddi bir çöküş içerisindeydik. Hagi belki kondisyonel ya da fiziksel anlamda iyi bir teknik adam olmayabilir ama taktiksel manada çok zeki.

bataktaydık ama çok kötü bir kadromuz yoktu. aptal aptal transferler yaptırdı ve Misiyi sildi. Hataları vardı ikinci dönem özellikle.

Bir oyuncuya sadece yasindan dolayi onyargili yaklasmak sacma. Oyuncu izlenir kaliteliyse alinir, kaliteli degilse de alinmaz. Bratu, Petre genclerdi de Lukunku da 25-26 yaslarindaydi.

Hagi candır can, bi futbolcuyu önerdiyse mutlaka denenmeli.. İlgilenilmeli..

Bu konuda aleyhte mesaj yazanlara fazla takılmayın, muhalefet konuların tadı tuzudur, uzatmayın he deyin geçin.

Mutu'yu da Galatasaray'a Hagi önerdi,bizimkiler kulak asmadı ve adam daha sonra nerelerde oynadı.

Bu da ters bir örnek hadi bakalım...

Bence cok haksizlik yapiliyor kendisine., yani Stancu'ya. Yani tabi ki iyi performans göstermezsen onyayamazsin Galatasaray'da. Ama niye hep üstünde duruyoruz bu konuda, niye harcamaya bitirmeye calisiyoruz kendisini.

Niye bu kadar tepki verdiniz anlamadım.Yabancı sınırını geçersek 1-2 sene kiralanır gencecik adam.Almayıp ilerde pişman olmaktansa deneyip görmeliyiz bence.

Valla hergun takildigim bir fransiz forumunda, Romen biri baya ovdu bu cocugu s topiginde.. ben stancu felan diyince, o stancuyla alkasi yok.. Kisin size gelir dedi..

Bence denemekde fada var, sonra pisman olmiyalim beyler.

Tabi son karari FatihTerim verir biz ne desek bos.

bugün 8 verdiğimiz amrabatı kayseri ucuza aldı, psv daha da ucuza aldı. o nedenle burun kıvırmanın anlamı yok alıp denemekte fayda var. çok yüksek maliyeit olacağını sanmıyorum.

Bence bu kadar yetenekliyse 5 ay boyunca iyi analiz edilmeli.Sevdiği yemekten tutun hoşlandığı kadın tipi bile tespit edilmeli.Youtube videosuyla managerlerden oyuncu alma devri bitti.istikrarlı gelişime açık hızlı gelişme potansiyeli varsa alınıp ersun hocaya yarım sezonluguna teslim edilebilir.

abi gabriel torje denen oyuncu vardı herkes ozamanlar da önyargılıydı bu oyuncuya şimdi herif italyada estiriyor. Adamı alıp bir takıma kirayada verebiliriz. Bakarsın adam süper yıldız olup çıkar ne kaybederiz ?

Şuan alacağın böyle adamlara yapacağın iyi sözleşme ile fesih bedelini 100-200bin dolar seviyesinde tutabilirsin. Baktın olmuyor yol ver gitsin. Hem türkiyede her türlü okuturuz o adamı. Bu kadar dar vizyonlu olmayalım. Millet binlerce oyuncu deniyorda batmıyor şurada yılda 5-10 oyuncu deneyerek bizde batmayız.

abi gabriel torje denen oyuncu vardı herkes ozamanlar da önyargılıydı bu oyuncuya şimdi herif italyada estiriyor. Adamı alıp bir takıma kirayada verebiliriz. Bakarsın adam süper yıldız olup çıkar ne kaybederiz ?

Şuan alacağın böyle adamlara yapacağın iyi sözleşme ile fesih bedelini 100-200bin dolar seviyesinde tutabilirsin. Baktın olmuyor yol ver gitsin. Hem türkiyede her türlü okuturuz o adamı. Bu kadar dar vizyonlu olmayalım. Millet binlerce oyuncu deniyorda batmıyor şurada yılda 5-10 oyuncu deneyerek bizde batmayız.

torjeyi zaten hagi çok istiyordu hep listenin sonundaki elemanlar alındı culio gibi stancu gibi zapata gibi

Üst Alt