Hagi'ye güvenmeyenler buraya!!! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi'ye güvenmeyenler buraya!!!

Cevap: Hagi'ye guvenmeyenler buraya!!!

Ya ne diyorsunuz Allah aşkına Hagi geldiği gün bile burda yazdım Sezon sonu olmayacak birini yönetim ne diye dinlesin. Aldığımız oyuncuları vallahide billahide maddi açıdan uyduğu için Hagi aldırmış gibi duruyor

Cevap: Hagi'ye guvenmeyenler buraya!!!

Ya ne diyorsunuz Allah aşkına Hagi geldiği gün bile burda yazdım Sezon sonu olmayacak birini yönetim ne diye dinlesin. Aldığımız oyuncuları vallahide billahide maddi açıdan uyduğu için Hagi aldırmış gibi duruyor
Evet yönetimin kriteri var.Bonservisde üst sınır 5 milyonu oyuncunun aldığı yıllık ücrette 1.5 milyonu geçmeyecek.Biz bu vizyonla bakan yönetimden başarı bekliyoruz.15,er 20,şer milyonları basıp taş gibi orta saha santrfor alan kulüpler enayi tabi.Bir bizim kulüp yönetimi akıllı.

Cevap: Hagi'ye güvenmeyenler buraya!!!

Dün Şansal abi programda çok öenmli birşey söyledi aslında " çok iyi bildiğin kendi liginden bir kaleci getiriyosun, güveniyosun neden oynatmıyorsun diye sordum cevabı oldukca ilginçti; E Şansal bey 6 aydır idman yapmıyordu eksiği var!!!!! Madem öyle nediye alıyorsunuz kardeşim yazık değil mi "

Ufuk iyi bir mac cikarsaydi bu sefer "aha iste bakin, ufuk gibi bir kalecimiz var, degerini bilmiyoruz.. ne geregi var Zapata mapataya" diyecektiniz..

ilginc adamlarsiniz vallahi.. Hani hamam bocekleri vardir. Isiklar kapaninca ortaya cikarlar.. Su an isiklar sonuk. Takim iyi olmaya baslasin. Sakatlar geri donsun.. Aydinlik belirsin, o zaman hasereler gibi kacacak delik arayacaksiniz..

not= Kimse hasere lafima bozulmasin. Kimseye hasere demiyorum. Benim yaptigim mecazi bir benzetme..Anoloji yani..

Şimdi herşeye kenara bırakıp temizliğe başlanmalı.Bu nasıl olacak ama keşke ara dönemde yapılabilseydi.Göz göre göre gelecek sezon,da gidiyor.Çünkü bu yönetim yazında geçen senekine benzer bir transfer politikasıyla bizi yine çıldırtmaya devam edecek.Yönetime darbe şart.

Ufuk iyi bir mac cikarsaydi bu sefer "aha iste bakin, ufuk gibi bir kalecimiz var, degerini bilmiyoruz.. ne geregi var Zapata mapataya" diyecektiniz..

ilginc adamlarsiniz vallahi.. Hani hamam bocekleri vardir. Isiklar kapaninca ortaya cikarlar.. Su an isiklar sonuk. Takim iyi olmaya baslasin. Sakatlar geri donsun.. Aydinlik belirsin, o zaman hasereler gibi kacacak delik arayacaksiniz..

not= Kimse hasere lafima bozulmasin. Kimseye hasere demiyorum. Benim yaptigim mecazi bir benzetme..Anoloji yani..

hagi ne zaman o kadar iyi oynattı ?

Atilla inan bana beni tanımıyorsun, ben maçlık bakmam olaylara kardeş. Genelleme yapma benim çizgim bellidir

Ben sözde iyi maç çıkardığı Şivas maçından sonra ne yazmışım:

Ufuk cepheden gelen toplarda iyi ancak yan toplarda kötü bir kaleci. Bunun ana nedeni de fiziksel temaslardan kaçınması.

Dün akşam kafalardan iki üç defa sekip 2 metre önünde havadaki topa çıkmayıp çizgide çakılı durması en güzel örnek. Mondragon o pozisyonda 2 futbolcuyu hastaneye gönderirdi.

İşin kötü tarafı Zapata'nın da zayıf tarafı Ufuk ile aynı.

Haklısın, yanılmışım. Cepheden iyi demişim.

Ayrıca Attila ( oldumu ) doctor Ne zapata ne ufuk ne aykut... hiç birine güvenmem.

Sen oradaki yazaılanı iyicede bir oku canım kardeşim. Ufuk kötülenmiyor yapılan yanlışdan bahsediliyor.

Emin ol ki benim GALATASARAY sevgim senin gibi birinin agzına alınacak kadar ucuzda değil, sen önce isminin altındaki Chicago Bears yazısının renklerini değiştir sonra bana agzını aç. Bitti senle konuşmam muhattabım değilsin

Bu arada ismimi bir turlu ogretemedim siz sayin GSCimbom uyelerine. ismim Atilla degil.. Attila.. :)

Galatasaraya gibi bir kulübü hatalar silislesiyle bu hale getirdiler.Kümede kalmaya oynayan anadolu takımından ne farkımız var.Hagi'ye de TD.'lik gömleği büyük geldi.Zaten gönderdiğin adamı 3-4 sene sonra geri getirmek saçma değil mi.

İmza:Mehmet BOZOK

, sen önce isminin altındaki Chicago Bears yazısının renklirini değiştir sonra bana agzını aç. Bitti senle konuşmam muhattabım değilsin

Yakalandim..

Aslinda Fenerbahceli oldugum ve bu forumda Galatasaray'lilari birbirine dusurmek icin burda oldugumu ortaya cikardin.. Maskem dustu..

Ya o, ya da alintiladigim yazin bir osuruktan ibaret..

Vallahi çocuksun ;) uza kardeş bana alıntıda yapma mümkünse. Bak ilerde çocuk parkı sen orda takıl

Yakalandim..

Aslinda Fenerbahceli oldugum ve bu forumda Galatasaray'lilari birbirine dusurmek icin burda oldugumu ortaya cikardin.. Maskem dustu..

Ya da alintiladigim yazin bir osuruktan ibaret..

yapar veya yapamaz bende yapamayacağının, TD'lüğünün kötü olduğunu düşünüyorum ama sitemim 10'a değil..

Eric Gerest'i neden gönderildi hatırlıyan varmı?Adam galatasaraya gelmiş en iyi hucum oynatan teknikdirektörü idi..Hagi gibi 3 önlibero ile değil tek saido ile şampıyon olmuştuk..

Vesselam Galatasarayı bu hale getirenlerden biri rahmetli canaydın diğeride adnan polattır..

Duygusal yönden bakmazsak hagi TD.olamaz.Futbolu bıraktıktan sonraki çalıştırdığı takımlara bakarsanız ve neler yaptığını görürseniz o zaman anlam verebilirsiniz.

Eric Gerest'i neden gönderildi hatırlıyan varmı?Adam galatasaraya gelmiş en iyi hucum oynatan teknikdirektörü idi..Hagi gibi 3 önlibero ile değil tek saido ile şampıyon olmuştuk..

Vesselam Galatasarayı bu hale getirenlerden biri rahmetli canaydın diğeride adnan polattır..

2.sezonunda şampiyon olamadığı için

Üst Alt