Hagi'ye güvenmeyenler buraya!!! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi'ye güvenmeyenler buraya!!!

Cevap: Hagi'ye güvenmeyenler buraya!!!

Hagide suç yokmu var tabiki ama Pino Arda Neill Baros Kewell Cana Çağlar hiçbiri yok adam ne yapsın..

O dönemde alınan yabancı oyunculara bakalım

Heinz,inamato,carrusca,sonra şampıyon olamadın güle güle..Lucesku'da şampıyon olduğu için gönderilmişti !

Haydi Lucescu ofansif futbol oynatmadığı için gönderdin.Peki Gerets'in suçu neydi?İnamoto,Saidou,Cihan,Orhan Ak gibi oyuncularla ofansif futbol oynayıp,şampiyon olan,Ş.liginde oynayan Hoca'yı niye gönderdiler anlamıyorum.Adnan Polat gitmedikçe imkanı yok düzelmez bu takım.

hagiye sezon sonuna kadar sans verilmeli.

türkiye kupasi filan söyle bir kac mac tam kadro oynayalim sonra

elestirilir. eger bir isik olmasa sezon sonu gönderilir ama ben eminimki

söyle bir kac mac tam kadro cikalim takimda birbirine alisir ve iyi takim olur.

en büyük sorun defansif orta saha senelerdir orda iyi bir adam yok!

ayhan zaten birakacak sezon sonu, sarp ve baristan kurtulmak lazim

iyi bir defansif orta saha oyuncusu gerekiyor!

Hagi'ye güvenmiyorum zaten bunu ta ilk geldiği günden beri söylüyorum.Ama onu takımın başına getirenlere hiç güvenmiyorum.Suç Hagi'de değil onu bu takımın başına getirende.

Öylede temizliğe yanlış oyuncularla başladı.

Misimoviç.

Çünkü Hagi başarılı olmak istiyor. Kendi oyun sistemine uygun oyuncuları almak için bunu yapıyor. Yeni gelecek teknik direktör Stancu, Culio'yu falan istemeyecektir. Yabancıları kolay gönderebilirsiniz ama yerlileri zor gönderirsiniz.

Hagi gönderebilirse gözümde yine başarılı olacaktır :)

Hagi'nin sezon sonunu beklemeden hemen yarın kovulması lazım. Zaten lige havlu attık bari yeni gelecek TD bir sonraki sene için çalışmalarına başlamış olur.

Çünkü Hagi başarılı olmak istiyor. Kendi oyun sistemine uygun oyuncuları almak için bunu yapıyor. Yeni gelecek teknik direktör Stancu, Culio'yu falan istemeyecektir. Yabancıları kolay gönderebilirsiniz ama yerlileri zor gönderirsiniz.

Hagi gönderebilirse gözümde yine başarılı olacaktır :)

Bende Hagi'nin suçu olduğunu düşünmüyorum ama Misimoviç sistemine uymasada kadro dışı bırakamaz.Ayrıca Hagi'nin geliş amacı başarısızlıkta yollanması kolayda o yüzden.Bu yönetim kesinlikle Galatasaray'ı değil kendini düşünüyor.

Bende Hagi'nin suçu olduğunu düşünmüyorum ama Misimoviç sistemine uymasada kadro dışı bırakamaz.Ayrıca Hagi'nin geliş amacı başarısızlıkta yollanması kolayda o yüzden.Bu yönetim kesinlikle Galatasaray'ı değil kendini düşünüyor.

Getirebilecekleri adam kalmadı çünkü. O yüzden Hagi geldi.

Hagi'yi kolay gönderebilmek için getirdiler göreve zaten. Tazminatı falan da çok değildir. Ya tutarsa tarzı tercihlerden birisiydi işte.

En başından beri söylüyorum

Galatasaray'ın teknik direktörü olabilecek kapasitede değil

bizi taşıyacak bilgisi olduğuna inanmıyorum

o yüzden güvenmiyorum

Daha simdiden 10 sayfa dolusu mort olacak adam doldu konuda. Hagi kapagi takmaya baslayana kadar forumun yarisi bu konuya imza atar.. O zaman geldiginde uyelerin yarisi foruma girecek yuzde bulamayacak.. Ondan korkuyorum :)

yine bir düzelme vardi takimda dünkü faktör hakemide unutmayalim.

cok eksiklerimiz oldugunuda unutmayalim hakemleri yenmek icin tam kadrolar

gerekiyor.

sekerspora karsi oynadigimiz 2 yarida oynayan takim oynasaydi o dünkü maci cevirme gücümüz olabilirdi.

kaleci

sabri cana servet insua

-----libero----emre----

pino------arda-----culio

-------stancu/kazim----baros

bu kadroyla cikabilseydik hakemde kurtaramayabilirdi!

Üst Alt