Hagi'ye Şok: "Hırsız Hagi!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hagi'ye Şok: "Hırsız Hagi!"

5bb1cc5166a97c0dc1f4a8ac

Romanya 1. Ligi'nde Viitorul'un Astra'yı konuk ettiği ve 1-0 kazandığı karşılaşmaya Galatasaray ve dünya futbolunun efsanevi ismi Gheorghe Hagi ile Türk teknik adam Yüksel Yeşilova arasındaki kavga damgasını vurdu.

Mücadelede uzatma dakikaları oynarken konuk ekip Astra'nın yardımcı antrenörlüğünü yapan Yeşilova, Hagi'ye "Hırsız" diye bağırdı. Olay sonrası sinirlerine hakim olamayan Rumen hocayı araya giren güvenlik görevlileri yatıştırdı.

"Türkiye'ye gönderilsin!"

Karşılaşmanın ardından söz konusu hadise hakkında konuşan Hagi, Yeşilova'yla ilgili olarak zehir zemberek ifadeler kullandı. "Romanya'ya çalışmak için geliyor ve beni hırsız ilan ediyor." diyen Galatasaray ve dünya futbolunun efsanevi ismi sözlerini şöyle sürdürdü:

"Hadi şimdi bunu hoşgörüyle karşılayın! Bu beyefendiyi Türkiye'ye geri gönderin. Ben çok sakindim. Ancak yaptığı hareket, herkesi provoke etti.

Hakeme gidip özür diledim. Sonra o, bana doğru geldi ancak reddettim. Maalesef çok kötü görüntüler oluştu. Şu anda Romanya'da çalıştığını ve kullandığı kelimenin alçakça olduğunu lütfen unutmayın."

Sen Turkiye'ye calismaya gelen biri olarak Galatasaray taraftarina hirsiz diye bagirmistin . Adam da Romanya'ya calismaya gelen biri olarak sana hirsiz diye bagirmis . Yillarca seni tanri ilan eden taraftara hirsiz demekten cok daha affedilebilir bir hareket .

montu mu çalınmış :asd:

Bu arada TD lik umuduyla taraflı yorumlar okuyorum. Maçlarda bazen hakeden takımın puanı/puanları maalesef al gülüm/ver gülüm yapılıyor diğer tarafa. Türkiye de bunun en çok sıkıntısını yaşayanda Hikmet Karaman.
Romanyada da böyle şeyler olmayacak yada olmuyor diye bişey yok. 90/120 dakka koş ter dök hakettiğin maçı elinden şekerini çalarlar gibi alıp başkasına versinler. O maçtan ekmek yiyen 11 kişi değil, en az 50 kiş var, ki daha kulübü saymadım bile.
Adaletsizlik varsa heryerde itiraz hakkı da vardır. Ayrıca Hagi de bu konulardan uzak durmayı düşünecek kadar sütten çıkmış ak kaşık da değil.
bursada iken kaybolan montu için neler yaptığını çoğu bilmeyebilir. GS da iken kayseride bulamadığı ve sonradan da cebinden çıkan telefonu için de GS taraftarını hemde medyaya karşı hırsızlıkla suçlayacak kadar cadaloz bir pinti ve mal/menfaat düşkünü birisi olduğunu unutmamak lazım.
Not: Hagiyi GS için düşünenler, Haginin önce medyaya hırsız diye yaftaladığı GS taraftarından özür dilemesini istemelidir. Bakalım ne kadar istiyor görelim Para delisi Hagi efendiyi..

Bok atmadiginiz bir hagi kaldiydi onuda basardiniz bu klup iyi helak olmuyor bu kadar vefasizliga
Her yıl sözleşmeden 4-5M$, ve artı olarak da kayıtdışı 3M$ alarak ancak oynayan adamın, senelerce oynadığı takımın taraftarını 100-200 milyon liralık bir telefonunu bulamadığı ŞÜPHESİYLE taraftarını hırsızlıkla suçlamısını dillendirmek gerçekleri söylemek mi yoksa b.k atmak mı...

Biliyoruz ki bursada kaybolan montunda da, telefon olayında da mesele kaybolan maldan evvel senin olan bişeyin izinsiz olarak senden alınması, yani çalınması...
Kendine gelince dünyayı ayağa kaldıran haci efendi, kendisi ne yapılınca niye böyle tepki vermiş. Adil ve eşit düşünüp doğru değerlendirmek lazım olayı....

TD olarak düşünülüyorsa eğer, hagi de yetkiden dolayı bir otorite gücü olacak ama ASLA YÖNETİCİ OLMA KABİLİYETİ YOK.....
FT bu kadar başarılı ise bunu sadece otorite ile değil elindeki saha içi/saha dışı unsurları dengede tutabilme yeteneği ile bu kadar başarılı.
Sadece hagi değil; şaş da, davala ( HİÇ YAPAMAZ )da bu işi yapamaz...

Burada ısrarımı sürdürüyorum gene ve tekrar......
Tomás Ujfalusi - Fatih Terim T.D. Veliahtı

Üst Alt