Hakan Çalhanoğlu: "Küçüklüğümden beri Galatasaraylıyım" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakan Çalhanoğlu: "Küçüklüğümden beri Galatasaraylıyım"

Hakan Çalhanoğlu alınmalı mı?

• Evet, almalıyız.

• Hayır, almamalıyız.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Benim için ortak noktaları pozisyon için yetersiz olmaları. Dediğim gibi yerli olmasından dolayı elbette tercih ederim Belhanda'ya.

Belhanda'yı pek beğenen biri değilim ama net olarak Belhanda>Çalhanoğlu bence bunun tartışılacak çok da bir tarafı yok.Tek eksiği şutudur Çalhanoğlu'ndan.Yoksa mücadelesi,dinamizmi,takımı pozisyona sokması vb. her konuda Belhanda iyidir bundan.

Belhanda'yı pek beğenen biri değilim ama net olarak Belhanda>Çalhanoğlu bence bunun tartışılacak çok da bir tarafı yok.Tek eksiği şutudur Çalhanoğlu'ndan.Yoksa mücadelesi,dinamizmi,takımı pozisyona sokması vb. her konuda Belhanda iyidir bundan.
Katılmıyorum ama teşekkürler baydım Belhanda tartışmaktan. Ne şut ne pas atabiliyor bana göre o yüzden diğer yaptıklarının ki yapıyorsa o da kıymeti yok benim için.

En iyisi ne Hakan Belhanda nın yerine gelmesin ne de Belhanda takımda kalsın.

Ikisini de istemiyorum.

sent via GSC

Bazen çok sevmek fedakarlık yapmayı gerektirir. Sende bize gelmeyerek bu fedakarlığı göstereceksin aslan parçası. Ha bak ne zaman istersen en ön sıradan gelip izleyebilirsin ama taraftar olarak.

Üst Alt