Hakan Çalhanoğlu: "Küçüklüğümden beri Galatasaraylıyım" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Hakan Çalhanoğlu: "Küçüklüğümden beri Galatasaraylıyım"

Hakan Çalhanoğlu alınmalı mı?

• Evet, almalıyız.

• Hayır, almamalıyız.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Rotasyon oyuncusu olarak 1 milyon maaşı kabul edip gelmeyeceğine göre kalsın. Biz Belhanda'yı sevmiyoruz, senin ondan çok da bir farkın yok.

Ben bu arkadaşta sürekli 10'da ısrar edilirken gerek şut özelliği, gerekse orta kabiliyetiyle sol iç olarak verimli olabileceği inancındaydım. Gerek Gattuso, gerekse Giampolo o pozisyonda çok şans vermesine rağmen yine de çok parlayamadı. Ha tabii ki sırf duran top etkinliğiyle bile Belhanda'dan iyidir ama o da bizim Faslı gibi kazandığı paranın altından kalkamayanlardan. Galatasaray da Milan da 15-20 yıl önceki prestijlerinden çok uzak olsalar da iki takım da çok daha yüksek profilden 10 numaralar hak ediyor kuşkusuz. İşin garibi bizim Belhanda'nın 10 numarası gibi Milan da Suso gibi takımın en yaratıcı oyuncusunun arkasına Paqueta gibi büyük potansiyeli alıp her maç sallanan Hakan'ı alternatifisiz bırakıyor hala. İki birbirine benzeyen şanlı ve FFP mağduru kulüp.

belhanda için yazdıklarım...
daha önce yazmıştım tekrar hatırlatıyorum.

galatasarayin hakan çalhanoğlu'su.hakan gibi yetersiz olup,hakan gibi kanat mı 10 numara mı,serbest mi gibi mevki tartışması yaşayan,hakan gibi bulunduğu seviyelere ait olmayan,hakan gibi modern futbolda önemli noksanlıklar bulunduran,hakan gibi 90 dakika "şunu yapsın"diye tahammül edilen.hakan gibi bir kulube satılıp itelelenemediği için,maaşı sebebi ile yerine adam alınamadığından mecburen oynatılan yetersiz vasat topçu.umarım devre arasında arabistana 10-12 milyon euro bandında defolup gider.

Üst Alt