hakan çalhanoğlu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
<strong style="margin: 0px;">[video=youtube;juAifLabYTc]https://www.youtube.com/watch?v=juAifLabYTc[/video]

hakan çok yetenekli ve onla yapılan röportajda bize gelmek istediğini çok açıkça belirtmiş...böyle bi yetenekten mahrum kalmamalıyız.

Küçükken taraftarı olduğun bir takım var mıydı?

Şimdi herkes bana kızacak. (gülüyor) Biz ailecek Galatasaraylıydık. Ben de çocukken Galatasaraylıydım. En sevdiğim takım...

Nasıl buluyorsun Galatasaray'ı?

Bu seneki takım çok güçlü. Çok iyi oyuncuları var; Amrabat, Emre Çolak... Fatih Hoca da çok iyi bir hoca. Bu takımın içinde olsaydım çok mutlu olurdum. Mesela Selçuk ağabeyin yanında oynamak benim için çok güzel olurdu.

Hakan alhanolu zel rportaj Futbol Extra - Rportaj

Cevap: # Hakan Çalhanoğlu

Birde bizdeki scout sistemi avrupada calisiyor diye laflar atiyorya bizim "yönetim/görevliler"

Sacmalik. kayserispor bile gitti 2 sezondur sagdan soldan topluyor

Besiktas da bu devre arasi veya önümüzdeki yil Ajax alt yapisinda oyniyan genc bir Türk oyuncuyu kadrosuna katacak diye haberler cikiyor hollanda basininda (ki De Boer bile eger ayrilmaya karar verirse yolu acik olsun derim icimden de üzülürüm diye bir demec verdi.)

Bu kadar sabırsız bir taraftar profilinin genc oyuncu almıyoruz diye kızma hakkı yok malesef. Bu oyuncuların takıma girer girmez süper oynamaya başladığını mı sanıyorsunuz ?

Mesele sabırsızlık değilki burada. Bu tür adamları Okan Derici'yi aldığımız gibi zamanında alırsak çok daha doğru iş yapmış oluruz tamam alt yapı verme hususlarında iyi olmayabiliriz ama sadece bunu dikkate alarak yıllardır süregelen düzeni devam ettirmek çok yanlış.

Biz ekonomik olarak harika bir takım değiliz olamayız da eğer Avrupa'da tekrar söz sahibi olmak istiyorsak bunu bünyemizden çıkardığımız oyuncuların kalitesi ile başarabiliriz bu yüzden de bu transferler Amrabat gibi adamları transfer etmekten daha önemlidir aldığın riske de sonuna kadar değerler.

Şimdi biz oyuncu yetiştiren takım değiliz büyük takımız diyebilirsin ama büyük takım falan değiliz açıkçası, Dortmund, Porto gibi takımlar büyük takım ama biz değiliz bu işleri nasıl becerdikleri de ortada.

Gelecegin Mesut'u diyorlar. Bir kac sene once transfer onerilerinde yazmistim duyduklarimdan giderek (hic izlemedim)

[video=youtube;iu5wQj9-rm0]https://www.youtube.com/watch?v=iu5wQj9-rm0[/video]

İlla bir gurbetçi alacaksak Tolgay yada Hakan gelsin...En kötü Töre bile gelebilir...Yeterki şöyle 5-6 tane kalite sağlam altyapılı yerli alalım.

iyi bir meblaya hamburg satar satmasınada , bu genç yaşta türkiye tercihi yapmaz diye düşünüyorum ..

Üst Alt