hakan çalhanoğlu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Adamsın adam.İlerde Mesut'un seviyesine ulaşacak potansiyel var Nuri ile beraber orta saha tandemimizi oluşturacak ilerde.

insana enerji veriyor nasıl temiz gidiyor ortadan paslar temiz. hamburgda adam false 9 bile oynad koç ya temiz kardeşim

<strong style="margin: 0px;">[video=youtube;juAifLabYTc][media]https://www.youtube.com/watch?v=juAifLabYTc[/media]

hakan çok yetenekli ve onla yapılan röportajda bize gelmek istediğini çok açıkça belirtmiş...böyle bi yetenekten mahrum kalmamalıyız.

Küçükken taraftarı olduğun bir takım var mıydı?

Şimdi herkes bana kızacak. (gülüyor) Biz ailecek Galatasaraylıydık. Ben de çocukken Galatasaraylıydım. En sevdiğim takım...

Nasıl buluyorsun Galatasaray'ı?

Bu seneki takım çok güçlü. Çok iyi oyuncuları var; Amrabat, Emre Çolak... Fatih Hoca da çok iyi bir hoca. Bu takımın içinde olsaydım çok mutlu olurdum. Mesela Selçuk ağabeyin yanında oynamak benim için çok güzel olurdu.

Hakan alhanolu zel rportaj Futbol Extra - Rportaj

bu röportaj gerçekse bu adamı almamalıyız. amrabata emre çolaka iyi futbolcu diyen adamdan bize hayır gelmez :D

Üst Alt