hakan çalhanoğlu - Sayfa 59 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Milan'la 3 yıl daha devam eder sonra gelir, Açıkçası benim çok tuttuğum bir oyuncu değil ama yerli olarak daha iyisi de yok ve illaki gelecektir. Bence gerçek bir Galatasaray sevgisi var iyi bir kaptanlık yapacaktır zamanı gelince.

Sürekli Galatasaraylıyım, bir gün elbet diyor. 3 sene önce veya sonra ne fark eder? Düzgün bir yapılanma olsa gelebilir. İkna edilmesi imkansız değil. Yönetim becerisine bakar.
Düzgün bir yapı yokki renktaş güven vermemiz için sadece proje yetmez somut başarıda lazım oda son senelerde bizde yok.

Yazın başka takımla imzalar ancak o sözleşmeden sonra bize gelmek ister tabi biz istermiyiz bilemem.

Düzgün bir yapı yokki renktaş güven vermemiz için sadece proje yetmez somut başarıda lazım oda son senelerde bizde yok.

Yazın başka takımla imzalar ancak o sözleşmeden sonra bize gelmek ister tabi biz istermiyiz bilemem.

Milan harici bir yere gitme düşüncesi var mı bilmiyorum ama Milan da öyle aman aman bir başarı vaat etmiyor bence. Planlı, ne yaptığını bilen bir yönetim gelse, 3-4 senelik şöyle bir yapı kuracağız, sen de bunun önemli bir parçası olacaksın dese, Fatih Terim ve Galatasaraylılık kartlarıyla ikna edilebilir. Tamamen hayali senaryolar. Yoksa Hakan'ın durumunu soran bir yönetici olduğunu dahi sanmıyorum :D

Üst Alt