hakan çalhanoğlu - Sayfa 62 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hakan’ı severim, buraya gelmezse şimdi neden gelmedi de demem ama en iyi zamanlarını Avrupa’da harcayıp performans olarak bitik döneminde de gelmesin buraya. Top oynayacak dönemde gelsin yoksa bizim gibi taraftar kalsın.

Hakan’ı severim, buraya gelmezse şimdi neden gelmedi de demem ama en iyi zamanlarını Avrupa’da harcayıp performans olarak bitik döneminde de gelmesin buraya. Top oynayacak dönemde gelsin yoksa bizim gibi taraftar kalsın.
Türkiye ligine bu seviyede prime oyuncular gelemez. Hem mali, hem kalite anlamında işin doğasına aykırı. Hakanın Türkiye’ye gelmesi kariyerini baltalaması olur.

performansı düşünce gelirler. Ama söylediğin gibi, bizimde amacımız bu olmamalı.

Falcao 5 milyon
Babel 2.5
Belhanda 3.5
Feghouli 4
15 milyon euro yapiyor. Hepsini gonderip tum parayi Hakan'a versek daha fazla katki verir. Dun Yusuf sagdan, Hakan soldan korner kullanirlarken mest oldum.
Bu arada Belhanda gitti ama sonucta o parayi aldi.

Falcao 5 milyon
Babel 2.5
Belhanda 3.5
Feghouli 4
15 milyon euro yapiyor. Hepsini gonderip tum parayi Hakan'a versek daha fazla katki verir. Dun Yusuf sagdan, Hakan soldan korner kullanirlarken mest oldum.
15 milyonu hakana versen gelir burada yatar rts. Hicbir verimde alamazsin. Hic bana karakter falan da demeyin

Türkiye’den oyuncular kaçıyor artık. Siz hala FT şunu istedi, bunu istedi alamadılar diyorsunuz. Oyuncu istemek marifet değil. Gelirken ffp’yi biliyorsun, olanakları biliyorsun. Buna rağmen istediği tonla çöp getirildi.

Hakan’ı falan aklınızın ucundan bile zaten. O seviyede bir adam Türkiye’ye gelmez!

Unutuyor millet. Avrupa şampiyonu Galatasaray’ı bırakıp İtalya’nın Konyaspor’u Fiorentina’ya kaçan efsanemiz denilen Terim değil mi?

Bir Konyasporlu olarak bu mesajina alındım reis

Falcao 5 milyon
Babel 2.5
Belhanda 3.5
Feghouli 4
Inanilmaz duz bakis acisi bu. Ne yazsam ne desem bilemedim. Aynen 25 yetmez hatta 20 verelim.

Üst Alt